Netflix: Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham | Główny zwiastun

Facebooktwitter


Netflix
opublikował główny zwiastun komedii romantycznej Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham, który zadebiutuje w ofercie już 12 lutego 2020r.

W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje „prawdziwe pierwsze razy” – pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów – Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?

Film oparty na bestsellerowej powieści romantycznej dla młodzieży P.S. Wciąż cię kocham autorstwa Jenny Han.

Występują: Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher, Anna Cathcart, Janel Parrish, John Corbett, Sarayu Blue, Ross Butler, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Trezzo Mahoro i Holland Taylor

Reżyseria: Michael Fimognari

Scenariusz: Sofia Alvarez & J. Mills Goodloe

Produkcja: Matt Kaplan

Premiera: 12 lutego na Netflix

Lara Jean i Peter właśnie skończyli z udawaniem i oficjalnie zostali parą. Tymczasem na scenę wkracza adresat jednego z dawnych listów Lary.


Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020) | film | 1g41m | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Lara Jean i Peter właśnie oficjalnie ogłaszają, że są parą. Tymczasem na scenę wkracza jeszcze jeden adresat miłosnych listów.

Gatunki: Filmy dla nastolatków, Filmy na podstawie literatury, Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Pogodny, Romantyczny


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiera filmu „Mystify: Michael Hutchence”

Netflix: Miss Americana | Oficjalny zwiastun dokumentu o Taylor Swift

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner