Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (31.07.2018)

Facebooktwitter

Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 3. sezon serialu:

Terrace House: Opening New Doors (2017) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.9/10

Grupa młodych ludzi, wśród których znajdują się szef kuchni, snowboarder i hokeistka, udaje się do lasu Karuizawa, by spełnić swoje marzenia.

W rolach głównych: You, Reina Triendl, Yoshimi Tokui
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Azjatyckie seriale i programy

Część 1: Grupa młodych ludzi, wśród których znajdują się szef kuchni, snowboarder i hokeistka, udaje się do lasu Karuizawa, by spełnić swoje marzenia.

Część 2: Shion i Tsubasa stają się sobie coraz bliżsi, ale dla odmiany komplikuje się związek Ami i Takayukiego. Do grupy dołączają nowi uczestnicy.

Część 3: Chłopaki są rozkojarzeni pojawieniem się w domu nowej dziewczyny. Tymczasem zbliżają się walentynki i wyznania wiszą w powietrzu.

Sześć obcych sobie osób trafia do pięknego, położonego wśród lasów miasteczka Karuizawa. W takim miejscu nie trzeba długo czekać na miłość.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:

netflix The 5th WaveThe 5th Wave / Piąta fala (2016) | film | 1g52m | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 5.2/10

Cztery fale zniszczenia zmieniły Ziemię w pustkowie. Nastolatka poszukująca swojego brata łączy siły z nieznajomym, przygotowując się na piąte uderzenie.

W rolach głównych: Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Ron Livingston
Obsada: Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Ron Livingston, Maggie Siff, Alex Roe-Brown, Maria Bello, Maika Monroe, Zackary Arthur, Liev Schreiber
Gatunki: Akcja i przygoda, Filmy przygodowe, Filmy science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy, Filmy przygodowe science fiction
Reżyser: J Blakeson


Tylko do 6 sierpnia 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska filmy:

I Am. Shimon Peres (2014)
film – 1g18m – 6/10 – polskie napisy

Dokument przedstawiający cztery lata z życia izraelskiego przywódcy i snujący rozważania na temat jego interesującej kariery politycznej oraz życia prywatnego.

The Incredible Hulk (2008)
film – 1g52m – 7,17/10 – polskie napisy i lektor

Nieudany eksperyment sprawia, że doktor Bruce Banner reaguje na wybuch złości przemianą w potężnego zielonego potwora. Z tego powodu chce go też dopaść wojsko.

Przypominamy, iż wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018 – lista nieoficjalna

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun serialu The Good Cop


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner