Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (17.03.2019)

Facebooktwitter

netflix supergirl
[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają nowe odcinki seriali:

13 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-4 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O13 – 13. Co jest śmiesznego w prawdzie i sprawiedliwości po amerykańsku? – 41m

Netflix Supergirl S4E13

Manchester Black wkracza do akcji z nową grupą sojuszników zwaną „Elitą”. Tymczasem Nia jeszcze mocniej bierze się za trenowanie.

Nowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska 24 marca 2019r.


netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S2
6 odcinek 2. części Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 1 część | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Zabawne, Błyskotliwe

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

Część 1: Nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Część 2: Hasan Minhaj co niedzielę wraca z nowymi odcinkami, w których prezentuje swoje unikatowe i zabawne opinie na temat tego, co dzieje się w kulturze i polityce.

S2O6 – 6. Wybory parlamentarne w Indiach – 30m

netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S2E6

Już wkrótce wyborcy w Indiach pójdą do urn wyborczych. Hasan mówi o stawce wyborów w najliczniejszym i najbardziej zróżnicowanym państwie demokratycznym na świecie.

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj: Część 2 (zwiastun)
Hasan Minhaj powraca z nowymi odcinkami pełnymi zabawnych komentarzy o polityce i kulturze. Świeża porcja rozrywki w każdą niedzielę.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...