Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (10.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie ma nowy serial Netflix Original:

Safe (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Znika nastoletnia córka owdowiałego chirurga z zamożnej okolicy. Ojciec zaczyna odkrywać mroczne tajemnice swoich najbliższych.

W rolach głównych: Michael C. Hall, Amanda Abbington, Marc Warren
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

W tym trzymającym w napięciu serialu pisarza Harlana Cobena główną rolę gra nagrodzony Złotym Globem Michael C. Hall.

 

Serial autora bestsellerów Harlana Cobena. Po szalonej imprezie znika nastoletnia córka Toma Delaneya. Wkrótce na jaw wychodzą niebezpieczne sekrety.

O serialu Safe
Rok po śmierci żony Tom samotnie wychowuje dwie córki na pięknym strzeżonym osiedlu, w otoczeniu przyjaciół. Nawiązuje również znajomość, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Jednak kiedy jego starsza córka znika w tajemniczych okolicznościach, Tom odkrywa, że tak naprawdę niewiele wie o najbliższych mu osobach, które skrywają mroczne sekrety — podobnie zresztą jak miejsce, w którym mieszka.

Partnerzy, dzieci, kochankowie, rodzice, przyjaciele — czy ktokolwiek z nas może powiedzieć, że w pełni zna osoby, które kocha? A na ile inni znają Toma? Gdy go poznajemy, ten chirurg dziecięcy i samotny ojciec jest nadal pogrążony w żałobie po śmierci swojej ukochanej żony, Rachel. Trudno mu sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim wychowanie dwóch nastoletnich córek, w sytuacji gdy sam nie otrząsnął się jeszcze po osobistej tragedii. Stopniowo odkrywamy, że Tom odczuwa wyrzuty sumienia w związku z wydarzeniami, do jakich doszło w noc śmierci Rachel. Tajemnica z tym związana ostatecznie wyjdzie na jaw.

Poznamy prawdę o tym, jak zginęła Rachel. Dowiemy się też, dlaczego Tom czuje się winny. Okaże się też, że córka Toma i Rachel, Jenny, skrywa pewien sekret związany z tamtą nocą. Ten sekret odsłania mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić do rozłamu w wielu rodzinach, a nawet w całej społeczności.

Jednak winy będą mogły zostać odkupione.


Zgodne z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:

netflix-The Innocents-bg-1
The Innocents (2015)  – film1g41m – 16+ – 6,13/10 – można pobrać – polskie napisy

Argentyna, XIX wiek. Po 15 latach nieobecności mężczyzna powraca na rodzinną plantację, czym wskrzesza brutalną przeszłość, krzywdy niewolników i złe duchy.

W rolach głównych: Lito Cruz, Beatriz Spelzini, Sabrina Garciarena
Gatunki: Horrory, Horrory o zjawiskach nadprzyrodzonych
Reżyser: Mauricio Brunetti


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (10.05.2018)

Netflix: Przedstawiamy listę polecanych telewizorów Smart TV na rok 2018


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner