Czwartkowe premiery w ofercie Showmax Polska (10.05.2018)

Facebooktwitter


[AKTUALIZACJA] Jak co czwartek, na Showmax Polska oglądać można premierowo najnowsze odcinki jednych z najgorętszych seriali – 4. odc. Opowieści podręcznej oraz 9. odc. Ucha prezesa.

TA DRUGA
Opowieść podręcznej, 2 sezon, odcinek 4
JUNE GROZI WYROK ŚMIERCI, FREDA MA SZANSĘ PRZEŻYĆ

Zapowiedź czwartego odcinka  pt.: Ta druga
Próba ucieczki z Gileadu kończy się porażką i ciągnie za sobą przerażające konsekwencje. Niesubordynowaną kobietę czeka kara. Ciotka Lydia wyraża się jasno – June czeka egzekucja, Offred nadal ma szansę. Wystarczy ubrać się w czerwoną sukienkę i wrócić do domu swoich właścicieli, państwa Waterford. Uroczystość zorganizowana specjalnie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka wywołuje zaognienie relacji między Sereną i Fredą. Ciężarna, zniewolona kobieta coraz częściej wspomina też przeszłość i swoje wybory, które sprawiły, że w bezwzględnym świecie Gileadu została przydzielona do Podręcznych.

WSZYSCY TYLKO NIE ON
Ucho Prezesa, 3 sezon, odcinek 9
KTO MA SZANSĘ ZASTĄPIĆ ADRIANA? DEBATUJE NAD TYM NIE TYLKO OBÓZ RZĄDZĄCY, ALE TAKŻE BYLI PREZYDENCI.  

Zapowiedź dziewiątego odcinka pt.: Wszyscy tylko nie on
Do wyborów prezydenckich zostało jeszcze sporo czasu, ale Prezes i jego sztab już  zastanawiają się, kogo w nich wystawić. Czy postawić na sprawdzonych graczy, czy wprowadzić jakąś zmianę? Tą sprawą postanawiają się zająć także byli prezydenci, którym nie w smak działalność obozu rządzącego i nieporadnego Adriana.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Szymon Kuśmider, Waldemar Barwiński, Andrzej Grabarczyk, Tadeusz Chudecki, Maciej Kujawski, Robert Kudelski, Magdalena Karel, Łukasz Mateński, Cezary Pazura

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Aktualizacja: Oferta Showmax Polska powiększyła się dziś również o nowe filmy:

 • Oszukać złodzieja (2016) – polskie napisy i lektor
  Szajka złodziei planuje spektakularny skok na skrzynki depozytowe w Hiszpanii. Dopięta na ostatni guzik akcja wymyka się spod kontroli, gdy drogę ucieczki zalewa ulewny deszcz.
 • Vincent i Roxxy (2016) – polskie napisy i lektor
  Zbuntowany samotnik i niegrzeczna piękność uciekają przed kryminalną przeszłością. Zakochana na zabój para zrobi wszystko, aby ocalić miłość. Nie jest jednak łatwo, bo ścigające ich zło nie przebiera w środkach.
 • Be Cool (2005) – polskie napisy i lektor
  Druga część hitu Dorwać małego. Chilli Palmer porzuca przemysł filmowy i przechodzi do branży muzycznej. Czy gangsterskie metody pomogą mu zostać gwiazdą MTV?
 • Zakochany bez pamięci (2004) – polskie napisy i lektor
  Dzięki nowej technologii, pary po rozstaniu mogą wymazywać się z pamięci. Zabiegowi poddaje się Clementine. Jej były chłopak również poddaje się zabiegowi, ale w trakcie uświadamia sobie, że wciąż ją kocha.
 • Dziewczyny z wyższych sfer (2002) – polskie napisy
  Bywalczyni nowojorskich salonów traci cały majątek. Musi podjąć pracę, której nigdy nie wykonywała – zostaje nianią.
 • Mystic Pizza (1988) – polskie napisy
  Ponadczasowa komedia romantyczna o trzech kelnerkach z małomiasteczkowej pizzerii. Podczas pełnego wrażeń lata odkryją, czego naprawdę pragną w życiu.

Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (10.05.2018)

Netflix Polska – „Alex Strangelove”, oficjalny zwiastun [HD] filmu – premiera już w czerwcu


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner