Netflix Polska – “Alex Strangelove”, oficjalny zwiastun [HD] filmu – premiera już w czerwcu

Facebooktwitter


Netlix Polska zaprezentował dziś również oficjalny zwiastun [HD] filmu “Alex Strangelove”. Premiera komedii w ofercie zaplanowana jest na 8 czerwca 2018r.

Alex Strangelove (2018) – film – 16+ – polskie napisy i lektor

Licealista Alex Truelove ma ważną misję — chce stracić dziewictwo. A co na to jego cierpliwa przyjaciółka i hałaśliwi kumple?

W rolach głównych: Daniel David Doheny, Madeline Weinstein, Antonio Marziale
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Craig Johnson

Alex Truelove ma dziewczynę, która mu nie odmówi. W każdej chwili może pozbyć się dziewictwa. Dlaczego więc nie może przestać myśleć o chłopaku, którego właśnie poznał?

 

Można by pomyśleć, że licealista Alex Truelove (Daniel Doheny) nie zna problemów — dobrze się uczy, ma dziewczynę (Madeline Weinstein) i zwariowaną paczkę znajomych. Jednak do jego poukładanego życia wkrada się chaos, kiedy ogłasza światu, że chce wreszcie przeżyć swój pierwszy raz i poznaje Elliotta (Antonio Marziale), czarującego i pewnego siebie geja, który otwarcie go podrywa. Na początku nastolatek sam nie wie, co o tym myśleć. Wkrótce jednak wkracza na drogę poznania siebie i swojej seksualności. Wnioski? Okres dojrzewania i miłość nie są łatwe, ale tak już po prostu jest.


Czytaj również:

Netflix Polska: „You / Ty” – oficjalny zwiastun nowego serialu

ROJST – nowy serial Showmax trafi do oferty jeszcze w tym roku


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner