Netflix: Wiedźmin – co twórcy ukryli w zwiastunie?

Facebooktwitter


Netflix Polska udostępnił materiał wideo, w którym Lauren Schmidt Hissrich – showrunnerka serialu “Wiedźmin” i Tomek Bagiński – producent wykonawczy, odkrywają tajemnice serialu i najnowszego zwiastuna.

Gdzie jest drugi miecz? Jak wybrano Płotkę? Jaka krew jest najlepsza? Czy Henry Cavill sam odgrywał sceny walk?

Lauren Schmidt Hissrich – showrunnerka serialu “Wiedźmin” i Tomek Bagiński – producent wykonawczy, odkrywają tajemnice serialu i najnowszego zwiastuna.

Oparty na kultowej sadze Andrzeja Sapkowskiego “Wiedźmin” opowiada o przygodach Geralta z Rivii, samotnego łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Przeznaczenie prowadzi go do spotkania z potężną czarodziejką i młodą księżniczką w niesamowitej podróży przez Kontynent.

Henry Cavill w roli Geralta z Rivii. Serial „Wiedźmin” już 20 grudnia2019r. Tylko na Netflix.

Zwiastun serialu

O serialu

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.


Polecamy również

Netflix: The Crown 3 | Wideo: nowa obsada, ta sama historia

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 12 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...