Nowy sezon programu Johna Olivera dostępny już od dziś, 23 lutego 2018r. w HBO GO i HBO3

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Przegląd tygodnia Wieczór z Johnem Oliverem V
Najnowszy, piąty sezon autorskiego programu satyrycznego Johna Olivera – uwielbianego przez widzów komentatora rzeczywistości, już od dzisiaj w HBO GO i w HBO3.

Premiery kolejnych odcinków Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem będą odbywały się w każdy piątek.

John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem prezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii. Oliver wcześniej pracował z Jonem Stewartem przy programie satyrycznym The Daily Show. W HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki z ostatniego tygodnia. W kolejnym, piątym już sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru.

Pierwszy odcinek piątego sezonu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem dostępny jest od 23 lutego w serwisie HBO GO. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się również 23 lutego o godz. 21.00. Następne odcinki emitowane będą w każdy kolejny piątek o tej samej porze. Wszystkie sezony programu dostępne są w serwisie HBO GO.

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i blisko 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl


Czytaj również:

Aktualności w ofercie Netflix Polska (23.02.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (23.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Nowy sezon programu Johna Olivera dostępny już od dziś, 23 lutego 2018r. w HBO GO i HBO3

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...