Netflix Polska: “You / Ty” – oficjalny zwiastun nowego serialu

Facebooktwitter


Netflix Polska udostępnił dziś zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego – You / Ty .

O serialu Ty:
Za produkcję i reżyserię serialu TY, opartego na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, odpowiadają Greg Berlanti i Sera Gamble. Jest to współeczesna historia miłosna opowiadająca o Joe – o niezmiernie inteligentnym dwudziestoparolatku, który ogarnięty jest pewną obsesją – wykorzystuje możliwości dziesiejszych technologii, żeby zdobyć kobietę swoich marzeń.

“Co zrobiłbyś dla miłości?” – Kiedy błyskotliwy pracownik księgarni spotyka początkującą pisarkę, jego odpowiedź na to pytanie staje się jasna: wszystko. Internet i media społecznościowe pomagają mu zdobyć najbardziej intymne szczegóły z życia dziewczyny i zbliżyć się do niej. Zauroczenie szybko przeradza się w obsesję, a Joe konsekwentnie pozbywa się każdej przeszkody – i osoby – która stanie mu na drodze do celu.

Producenci wykonawczy: Greg Berlanti, Sera Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo, Marcos Siega oraz Lee Toland Krieger (pierwszy odcinek).
Obsada: Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry i Shay Mitchell
Studio: Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur oraz Alloy Entertainment we współpracy z Warner Horizon Scripted Television i A&E Studios
Liczba odcinków: 10 x 1 godzina
Data premiery na Netflix: wkrótce

„Ty”, serial oryginalny Netflix, to hipnotyzująca opowieść o Joe Goldbergu (Penn Badgley) — genialnym nowojorczyku, który ma obsesję na punkcie współczesnej technologii oraz młodej pisarki, Beck (Elizabeth Lail). Pomimo rosnących podejrzeń Peach (Shay Mitchell), najlepszej przyjaciółki Beck, Joe przeistacza się ze stalkera w partnera i zdobywa serce swojej wybranki. Realizując swój cel, Joe nie cofa się przed niczym — nawet przed morderstwem. Serial „Ty” pokazuje współczesne społeczeństwo, które przez całą dobę jest online, oraz udowadnia, jak bardzo każdy z nas jest podatny na manipulację i nękanie — i w sieci, i poza nią.


Czytaj również:

Cormoran Strike – nowy serial na podstawie powieści kryminalnych J.K. Rowling od czerwca 2018r. w HBO GO oraz na antenie Cinemax – mamy zwiastun i zdjęcia z planu

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (09.05.2018)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: “You / Ty” – oficjalny zwiastun nowego serialu

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner