Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (23.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek serialu:

6 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

S1:O6 – 6. Niepamięć – 45m
netflix-star-trek-discovery-S1E6

Michael wykorzystuje swoją więź z Sarekiem, aby pomóc go odnaleźć po tym, jak został ranny podczas zamachu. Lorca musi poradzić sobie z niespodziewanym gościem.

Nowy odcinek serialu będzie dostępny w ofercie co poniedziałek.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o 6 odcinek 3. sezonu serialu:

netflix-outlander-S3-bg-1

Outlander (2014) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe,Sam Heughan,Tobias Menzies
Gatunki: Seriale i programy,Programy i seriale historyczne,Seriale romantyczne,Seriale akcji i przygodowe,Dramaty telewizyjne,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy,Filmy kostiumowe,Filmy i seriale historyczne
Twórca: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

S3:O6 – 6. A. Malcolm – 74 min
netflix-outlander-S3E6
Emocje przybierają różnorodne barwy i sięgają zenitu, gdy Claire odwiedza w końcu pewną drukarnię w Edynburgu.


Serial „Lockup: First Timers” (2015) będzie dostępny w ofercie Netflix Polska tylko do dnia 21 listopada 2017r. i po tym terminie zostanie z niej usunięty.

netfix-lockup-first-timers-1-1Lockup: First Timers (2015) – serial, sezon 1 –  6/10 – 16+- można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.3/10

Ten serial pokazuje, jak dużym szokiem może być zderzenie z więziennym życiem dla nowo osadzonych, m.in. dla nastolatków, narkomanów czy byłego policjanta.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (23.10.2017)

  1. I myju myju tu i pucu pucu tam, specjalny wzglad dla pupki fiku miku w kroku szau 😀 tak mozna podsumowac ostatni odcinek StarTrek takze tego…Netflix swoja poprawnoscia przebija wszystkich 🙂

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...