Netflix Polska: Premiera 3. sezonu serialu „Supergirl” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

netflix-Supergirl-bg1-1Pierwszy odcinek 3. sezou serialu „Supergirl” (2016) zadebiutował dziś w ofercie Netflix Polska.

Supergirl (2016) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O1 – 1. Dziewczyna ze stali – 42m
netflix-supergirl-S3E1

Kara wciąż nie może pozbierać się po poświęceniu, którego wymagała inwazja Daxamitów. Charyzmatyczny biznesmen snuje wielkie plany odbudowy National City.

Nowy odcinek 3. sezonu serialu będzie się pojawiał w ofercie Netflix Polska co tydzień.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (23.10.2017)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.10.2017)


KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Netflix Polska: Premiera 3. sezonu serialu „Supergirl” (2016)

  • A mojej nie, dlatego Netflix urozmaica ofertę starając się mieć coś dla każdego gustu. 🙂 Dla mnie dali w sobotę dokument z lektorem o produkcji Sake.

   • Lektora dali, bo dokument byl chyba od poczatku, myslalem ze juz sie nie doczekam na to tlumaczenie 🙂

  • Gdyby to zależało tylko od dobrej woli Netflixa, to może już dawno by mieli znacznie więcej produkcji niż mają obecnie. Niestety prawo licencyjne w Polsce działa inaczej niż w USA i dopóki danym stacjom telewizyjnym (np. tvn na „Supernatural” czy Comedy Central na „Friends”) nie wygasną licencje lub nie zgodzą się na ich współdzielenie/udostępnienie, dopóty nie ma szans na dodanie danej produkcji do bazy.

 1. Czy to już pewne, że kolejne odcinki będą dodawane co tydzień? Chodzi mi o to, czy czasem jutro nie otrzymamy dwóch kolejnych, by kolejne pojawiały się na bieżąco. 🙂

  • wątpliwe, pewnie potrzebują czasu, żeby dograć lektora i dorobić napisy, wiec będzie pojawiało się z lekkim opóźnieniem

   • Prawdopodobnie. Zobaczymy, może jutro sprawią niespodziankę i dodadzą dwa kolejne odcinki? Ech, marzeniem byłyby też pozostałe seriale z Arrowverse wrzucane na bieżąco. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...