Showmax Polska: Rosati wyskakuje z tortu? To może oznaczac tylko jedno – finał I sezonu SNL Polska

Facebooktwitter

SNL Polska - Weronika Rosati (2) min
Za nami ostatni, 15. odcinek pierwszego, historycznego sezonu SNL Polska na Showmax. W wielkim finale pojawiła się plejada gwiazd, a prowadząca – Weronika Rosati – zmieniała sceniczne wcielenia z równą łatwością, co Dżemma torebki. Kto jeszcze wraz z aktorką świętował sukces przełomowego dla polskiej rozrywki programu?

W wielkim finale 1. sezonu SNL Polska na widzów czekała masa niespodzianek. Odcinek, należący do Weroniki Rosati, przeplatały bowiem wystąpienia dotychczasowych prowadzących. Na ekranie zobaczyliśmy m.in. Izę Miko i Filipa Chajzera, którzy oferowali swoją pomoc przy opiece nad córką Weroniki. Piotr Gąsowski wziął udział w skeczu otwierającym program, a Katarzyna Pakosińska, Jakub Gierszał i Piotr Cyrwus wystąpili w zapowiedzi filmu Laktacja, poruszającym temat karmienia piersią. Kolejny niespodziewany gość pojawił się podczas rozprawy sądowej, dotyczącej niewłaściwego sposobu spożywania delicji – Michał Piróg, występując w dość nietypowym stroju, zajął miejsce na ławie oskarżonych. W programie widzowie zobaczyć mogli ponownie Igora Kwiatkowskiego, który zjawił się w zapowiedzi Ja cię kocham, a Ty jesteś krzesłem – historii niekonwencjonalnej miłości. Zaangażowanie wszystkich wymienionych gwiazd do finałowego odcinka SNL Polska stanowiło doskonałe podsumowanie pierwszego sezonu formatu.

Historyczny, pierwszy sezon polskiej edycji Saturday Night Live, czyli SNL Polska za nami. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się wprowadzić tak trudny i wymagający format i zdobyć grupę lojalnych fanów, którzy tydzień w tydzień o 21.00 włączali Showmax. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez niezwykle utalentowanej obsady i scenarzystów. Śmiało możemy teraz powiedzieć, że zgodnie z zapowiedziami, ten show okazał się prawdziwą kuźnią talentów. – powiedział Jurek Dzięgielewski, Head of Content Showmax CEE.

W kończącym 1. sezon odcinku pojawił się też aktualny problem rozliczenia PIT-ów, z którym mierzą się nawet najtęższe głowy. Kampania społeczna PIT-BÓL, z udziałem bohaterów serialu Pitbull, Despero i Dżemmą, zachęca do tego, aby nie zwlekać z rozliczeniem do ostatniej chwili. Niemałym zaskoczeniem było również nawiązanie w jednym ze skeczy do nadchodzącego, drugiego sezonu serialu Opowieść podręcznej, który w 2017 r. uchodził za swoisty manifest w walce o prawa kobiet.

Jak co tydzień w programie nie zabrakło muzycznych doznań. Na scenie pojawiła się wschodząca gwiazda muzyki alternatywnej, Pola Rise. Artystka wykonała utwory ohOH oraz.

Wszystkie odcinki SNL Polska można teraz oglądać na www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska prezentuje zapowiedź 2. sezonu serialu „3%” (2016)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner