Premiery w ofercie Netflix Polska (12.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-anihilacja-poster-top1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma film:

Annihilation / Anihilacja (2018) – film – 1g55m – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – 16+ – polskie napisy i lektor

Biolożka Lena, której mąż zaginął w trakcie sekretnej misji, dołącza do ekspedycji zmierzającej do tajemniczego regionu odizolowanego od świata przez amerykański rząd.

W rolach głównych: Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez
Gatunki: Horrory, Filmy science fiction i fantasy
Twórca: Jeff VanderMeer
Reżyser: Alex Garland

„Anihilacja” to nowy obraz filmowca Alexa Garlanda, scenarzysty i reżysera „Ex Machiny”.

O filmie Anihilacja
Lena, biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża i wyrusza na misję w głąb Strefy X – nieprzyjaznego i tajemniczego obszaru rozciągającego się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Na miejscu członkinie ekspedycji odkrywają przedziwne krajobrazy i spotykają zmutowane stworzenia, coraz głębiej wkraczając w piękny i niebezpieczny świat, który zagraża ich życiu i wpływa na ich umysły.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada wizjoner Alex Garland (Ex Machina, 28 dni później). Anihilacja powstała na podstawie bestsellerowej trylogii Jeffa VenderMeera „Southern Reach”. W filmie występują: Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez oraz Tuva Novotny.


W tym thrillerze science fiction w reżyserii twórcy „Ex Machiny” pewna naukowiec ryzykuje życiem, aby zbadać miejsce nie z tej ziemi. W roli głównej Natalie Portman.


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś także swoją premierę w ofercie ma film:

netflix-Kygo Live at the Hollywood Bowl-bg-1
Kygo: Live at the Hollywood Bowl (2017) – film, koncert – 52m – 16+ – można pobrać – polskie napisy

Zobacz Kygo — norweską gwiazdę muzyki elektronicznej — na scenie i za kulisami słynnego hollywoodzkiego amfiteatru. Artyście towarzyszą wyjątkowi goście specjalni.

W rolach głównych: Kygo
Gatunki: Filmy muzyczne i musicale
Reżyser: Devin Chanda


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (11.03.2018)

Netflix Polska prezentuje główny zwiastun serialu „Requiem” (2018)


 

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Premiery w ofercie Netflix Polska (12.03.2018)

  • 17.03.2018 o 03:57
    Bezpośredni odnośnik

    trzeba pamietac ze duzo zalezy tez od routera czy wi fi czy kabel, jesli wifi to jak daleko od routera itp.. ja ma w domu 4K tv z full pakietem netfixa i drugie tv HD i ten 4K tv jest blisko routera i transfer jest zawsze w 4k kiedy jest potrzebny a drugi tv jest w kuchni jakies 15m i nawet hd sie scina. najlepsze rozwiazanie to zawsze wszystko na kablu (ale to nie zawsze jest mozliwe i estetyczne) albo blisko routera relatywnie. plus oczywiscie dobry router a nie jakies pasci od tepsy czy neti. niestey tu klaniaja sie maszyny kolo 700-1800zl(rzeczywisosc niestey boli).

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner