Długo wyczekiwana, epicka produkcja w reżyserii Zacka Snydera “REBEL MOON – CZĘŚĆ PIERWSZA: DZIECKO OGNIA” debiutuje w ofercie Netflix

Facebooktwitter

Netflix filmy

Długo wyczekiwana, epicka produkcja w reżyserii Zacka Snydera “REBEL MOON – CZĘŚĆ PIERWSZA: DZIECKO OGNIA” dostępna już w Netflixie.

Rebel Moon – część pierwsza: dziecko Ognia to historia bohaterskich buntowników w reżyserii Zacka Snydera. Widowisko wprowadza nas do uniwersum na skraju galaktyki, w którym tajemnicza Kora podejmuje walkę przeciwko despotycznemu regentowi Balisariusowi.

Film Snydera to wizja świata, w której przetrwają tylko najsilniejsi – jak choćby Joanna Jędrzejczyk, była zawodniczka MMA o nadludzkiej sile uderzenia. Sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w Muay Thai zaangażowała się w promocję “Rebel Moon” i wystąpiła w spocie reklamującym produkcję. Sportsmenka jest łakomym kąskiem zarówno dla Imperium, jak i dla bojowniczej drużyny Kory. Zobaczcie sami, do której drużyny postanawia dołączyć.

 

O filmie

Po awaryjnym lądowaniu na księżycu w najdalszych zakątkach wszechświata, Kora (Sofia Boutella), nieznajoma z tajemniczą przeszłością, rozpoczyna nowe życie wśród spokojnej osady rolników. Wkrótce jednak staje się ich jedyną nadzieją na przetrwanie, gdy despotyczny regent Balisarius (Fra Fee) i jego okrutny wysłannik, admirał Noble (Ed Skrein), odkrywają, że rolnicy nieświadomie sprzedali swoje plony Bloodaxes (Cleopatra Coleman i Ray Fisher) – przywódcom zaciekłej grupy powstańców ściganych przez Motherworld. Kora i Gunnar (Michiel Huisman), rolnik o czułym sercu, jednak naiwnie podchodzący do realiów wojny, mają za zadanie znaleźć wojowników, którzy zaryzykują życie w obronie mieszkańców Veldt. Podróżują do różnych światów w poszukiwaniu Bloodaxes, po drodze zbierając małą grupę wojowników, których łączy wspólna potrzeba odkupienia: Kai (Charlie Hunnam), pilot i najemnik; generał Titus (Djimon Hounsou), legendarny dowódca; Nemesis (Bae Doona), mistrzyni miecza; Tarak (Staz Nair), jeniec z królewską przeszłością; i Milius (E. Duffy), bojownik ruchu oporu. Po powrocie na Veldt, Jimmy (głos Anthony’ego Hopkinsa), starożytny zmechanizowany obrońca ukrywający się w skrzydłach, budzi się z nowym celem. Nowo utworzona grupa rewolucjonistów musi nauczyć się ufać sobie nawzajem i walczyć jako jeden zespół, zanim armie Świata Matki (Motherworld) nadejdą, by zniszczyć ich wszystkich.

  • Reżyser: Zack Snyder
  • Scenarzyści: Zack Snyder, Kurt Johnstad, Shay Hatten
  • Producenci: Deborah Snyder, Eric Newman, Zack Snyder, Wesley Coller
  • Producenci wykonawczy: Bergen Swanson, Sarah Bowen, Shay Hatten, Kurt Johnstad
  • Obsada: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher, Charlie Hunnam i Anthonym Hopkins jako głos “Jimmy’ego”. W rolach głównych występują także Staz Nair, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Ingvar Eggert Sigurðsson, Alfonso Herrera, Cary Elwes, Rhian Rees, E. Duffy, Jena Malone, Sky Yang, Charlotte Maggi, Corey Stoll.

 

Netflix filmy

 

Premiera:

  • Rebel Moon – część pierwsza: Dziecko ognia – już w Netflixie
  • Rebel Moon – część druga: The Scargiver – 19 kwietnia 2024

 

 


 

 


 

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 247 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Styczeń w ofercie Disney+

Najchętniej oglądane seriale i filmy na platformie HBO Max w 2023 roku

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner