Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, nowe filmy przeznaczone do usunięcia (08.09.2018)

Facebooktwitter

netflix-The Last Kingdom S2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na wrzesień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2018r. wczoraj swoją premierę miał także:

2. sezon The Last Kingdom / Upadek królestwa (2015) | serial, sezon 1-2 | 8/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Alfred Wielki broni swojego królestwa przed najeźdźcami z północy, a Uhtred, Sas wychowany przez wikingów, stara się odzyskać to, co mu należne.

W rolach głównych: Alexander Dreymon, Emily Cox, David Dawson
Obsada: Alexander Dreymon, Emily Cox, David Dawson, Ian Hart, Rune Temte, Matthew Macfadyen, Rutger Hauer, Tobias Santelmann, Peter Gantzler, Adrian Bower, Joseph Millson, Henning Valin Jakobsen, Alexandre Willaume, Thomas W. Gabrielsson
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Filmy i seriale kostiumowe
Kategorie: Brutalne, Mroczne, Emocjonujące

Sezon 1: W 1. sezonie młody saski arystokrata Uhtred przeobraża się w wojownika i przymierza się do odzyskania ziem zagarniętych przez swojego chciwego wuja.

Sezon 2: Podczas gdy między Sasami a Wikingami toczą się krwawe walki, Uhtred wyrusza na wyprawę, aby pomścić swoją rodzinę i odbić rodową twierdzę.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią wczoraj zadebiutował w ofercie Netflix Polska także nowy odcinek serialu:

netflix shooter s3
12 odcinek 3. sezonu Shooter / Strzelec (2016) | serial, sezon 1-3 | 16+ |  7,1/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Obsada: Ryan Phillippe, Omar Epps, Cynthia Addai-Robinson, David Marciano, Shantel VanSanten, Tom Sizemore, Eddie McClintock, Josh Stewart
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

Sezon 3: W sezonie 3 tego trzymającego w napięciu serialu Bob Lee Swagger po raz kolejny musi walczyć o życie — tym razem próbując wyjaśnić spisek, który bardzo mocno go dotyka.

S3:O12 – 12. Święty patron – 43min
netflix shooter S3E12

Prezydent USA prosi o pomoc Nadine i Harrisa. Julie i Bob Lee odbywają pełną emocji rozmowę. Nad Waszyngtonem wisi nowe zagrożenie.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 14 września 2018r.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner