Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] drugiego sezonu serialu „American Vandal”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-American-Vandal
Netflix Polska zaprezentował w ostatni piątek oficjalny zwiastun [HD] drugiego sezonu serialu American Vandal.

Premiera 2. sezonu serialu zaplanowana jest na 14 września 2018r.

American Vandal (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K |  można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.2/10

W liceum ktoś dokonuje aktu wandalizmu, ale główny podejrzany nie przyznaje się do winy i znajduje sojusznika w osobie pewnego filmowca. Intryga kryminalna na wesoło.

W rolach głównych: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro
Obsada: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro, Camille Hyde, Lou Wilson, Eduardo Franco, Jessica Juarez, Camille Ramsey, Calum Worthy, G. Hannelius, Karly Rothenberg, Travis Tope
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Udawana powaga, Zabawne, Sprośne
Twórcy: Tony Yacenda, Dan Perrault

Ta parodia dokumentów kryminalnych, od twórców portalu Funny or Die, zdobyła nominację do Emmy i nagrodę Peabody’ego.

 

Sezon 1: Liceum jest poruszone aktem wandalizmu, ale główny podejrzany się nie przyznaje i znajduje sojusznika w szkolnym reżyserze-amatorze. Satyryczna zagadka kryminalna.

Gdy tajemniczy „Gówniany Złoczyńca” robi licealistom obrzydliwy dowcip, do akcji wkraczają Peter i Sam, których film pomógł rozwikłać sprawę poprzedniego aktu wandalizmu.

Droga do prawdy jest brudna i brązowa. Młodzi filmowcy, Peter Maldonado i Sam Ecklund, rozpoczynają śledztwo dotyczące prywatnego liceum św. Bernardyna. Doszło tam niedawno do ataku wandala przezwanego Gównianym Złoczyńcą. Ze szkoły wydalono już Kevina McClaina, młodego ucznia, którego teraz czeka proces. Ale czy to rzeczywiście on jest winny? A może jest tylko ofiarą systemu? Kto naprawdę kryje się pod pseudonimem Gówniany Złoczyńca? Twórcy nominowanego do nagrody Emmy serialu „American Vandal”, Tony Yacenda i Dan Perrault, oraz jego showrunner, Dan Lagana, zapraszają na kolejny sezon satyrycznego pseudokryminału opartego na pseudofaktach.

Choć dowody są przytłaczające, Dylan Maxwell utrzymuje, że to nie on stoi za szokującym aktem wandalizmu. Znajduje się osoba gotowa bliżej przyjrzeć się sprawie.

Kiedy w liceum na przedmieściach ktoś dokonuje aktu wandalizmu, pierwsze podejrzenie pada na klasowego zgrywusa, Dylana Maxwella. Ale co, jeśli był on na to za głupi?


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte (02.09.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (01.09.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...