Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (03.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

5 odcinek 4. sezonu iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O5 – 5. Goonstruck – 42m
netflix-izombie-S4E5

Trzeba rozwiązać sprawę morderstwa kilku zombie, więc Liv wciela się w krewkiego hokeistę. Niedobór mózgów zmusza Fillmore-Graves do podjęcia drastycznych kroków.


netflix-Black Lightning-bg2-1
10 odcinek 1. sezonu Black Lightning (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy, Dramaty społeczne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

Porzucił życie superbohatera, aby zająć się rodziną. Jednak gdy jego miastu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, zamaskowany bohater, znany jako Black Lightning, powraca.

S1O10 – 10. Sins of the Father: The Book of Redemption – 43 min
netflix-black-lightning-S1E10

Anissa odwiedza tajne laboratorium łączone z falą zaginięć sprzed 30 lat, a we Freeland zostaje porwane kolejne dziecko. Gambi przechodzi ciężką próbę.


W Ofercie Netflix Polska debiutuje dziś 2. sezon serialu:

netflix-Backstage-S2-bg-1
Backstage (2016) – serial, sezon 1-2 – 7+ – 6,84/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.0/10

Nastoletnie talenty wokalne, taneczne i aktorskie pobierające naukę w elitarnej szkole mierzą się z wyzwaniami na scenie i poza nią.

W rolach głównych: Devyn Nekoda, Alyssa Trask, Aviva Mongillo
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Dramaty telewizyjne
Twórcy: Jennifer Pertsch, Lara Azzopardi

Sezon 1: Utalentowani uczniowie z elitarnego liceum artystycznego muszą zmierzyć się z wymagającą kadrą, onieśmielającymi kolegami i codziennymi problemami.

Sezon 2: W Keaton School of the Arts rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wszechstronnie uzdolnieni uczniowie nawiązują nowe znajomości i jeszcze ciężej pracują nad sobą.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (02.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner