Styczeń 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Facebooktwitter

HBO GO Liga Sprawiedliwosci
Rok 2019 w HBO GO rozpocznie się pod znakiem dużej różnorodności – wśród nowych produkcji będą zarówno debiutujące seriale, jak i kontynuacje tych dobrze znanych i cenionych tytułów.

Styczeń otworzy premiera piątego sezonu serialu Luther z Idrisem Elbą w roli piekielnie inteligentnego i stroniącego od ludzi Johna Luthera, detektywa z londyńskiej jednostki policyjnej. Następnie użytkowników serwisu czekać będzie premiera dwóch europejskich produkcji: pierwszego chorwackiego serialu HBO Europe – Sukces, czyli historii czworga przypadkowych osób, których losy nieoczekiwanie splatają się nieoczekiwanie, oraz trzeciego sezonu czeskiej Terapii.

W połowie miesiąca pojawi się wyczekiwany trzeci sezon serialu HBO Detektyw z Mahershalą Alim w roli głównej, a kilka dni później Czarny poniedziałek – produkcja przedstawiająca losy grupy outsiderów, którzy w drugiej połowie lat osiemdziesiątych doprowadzili do krachu na nowojorskiej giełdzie. Dla fanów historii o obcych zaplanowana została premiera Roswell, w Nowym Meksyku – nowej serialowej opowieści inspirowanego filmem pt. Roswell.

Miłośnicy komiksów również znajdą dla siebie nowe propozycje – wśród nich będzie Szkoła zabójców, czyli rozgrywający się w mrocznym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. Przedpremierowo jeden odcinek zostanie udostępniony już 20 grudnia po godz. 17.00 w HBO GO.

W styczniu do HBO GO powrócą także kolejne sezony zabawnych produkcji HBO – W potrzebie z Benem Sinclairem w roli pociesznego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję, oraz Na wylocie z Petem Holmesem o komiku próbującym swoich sił w świecie nowojorskiego stand-upu.

Nie zabraknie też nowości filmowych. Będą wśród nich Liga Sprawiedliwości – kolejna widowiskowa produkcja DC, tym razem o grupie superbohaterów, której celem jest ochrona ludzkości, Brexit – film telewizyjny HBO i BBC z Benedictem Cumberbatchem w roli Dominica Cummingsa, głównego stratega kampanii na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, czy Ciche miejsce z Johnem Krasinskim oraz Emily Blunt wcielających się w małżeństwo, które stara się przetrwać w świecie pełnym potworów reagujących na najmniejszy dźwięk.

W nadchodzącym miesiącu najmłodsi widzowie będą mogli spędzić czas m.in. w towarzystwie chłopca, który zostaje zamieniony w owada i musi znaleźć się w tej niecodziennej sytuacji, czyli filmu Kapitan Morten i Królowa Pająków, a miłośnicy sportowych dokumentów będą mogli zajrzeć za kulisy przygotowań do walki Tigera Woodsa i Phila Mickelsona w filmie Tiger kontra Phil: Gra o wysoką stawkę.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 200 seriali.


KOMENTARZE:

4 komentarze do “Styczeń 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner