Prezes w szpitalu w odc. specjalnym Ucha Prezesa na Showmax – press info

Facebooktwitter

showmax ucho prezesa s3e13 odcinek specjalny
Showmax Polska: Nowe odcinki Ucha prezesa i Opowieści podręcznej odpowiadają na aktualne wydarzenia w Polsce i USA?

Premierowe odcinki Ucha prezesa i Opowieści podręcznej nieprawdopodobnie zbiegają się w czasie z bieżącymi wydarzeniami. Prezes ląduje w szpitalu, jednak ani na chwilę nie odchodzi od sterów. Natomiast przedstawiciel Gileadu udaje się w podróż… dyplomatyczną. Waterford zamiast Korei obiera jednak kierunek na Kanadę. Jego spotkanie silnie wpłynie na dalsze losy ich świata.

Oba premierowe odcinki lądują dziś w ofercie Showmax Polska.

 UCHO PREZESA, sezon 3 – odc. 13 specjalny – Stop barierom!

Prezes steruje ze szpitalnego łóżka. Jego wierny kompan Mariusz przyprowadza do niego ciekawych gości. Kim jest Pani Paskowa? Tymczasem w Sejmie, otoczeni kordonem bezpieczeństwa obywatele, walczą o swoje prawa i próbują dogadać się z  minister od polityki socjalnej. Jak się zakończą rozmowy? Przekonasz się oglądając specjalny odcinek Ucha Prezesa – już dziś tylko na Showmax!

showmax ucho prezesa s3e13 odcinek specjalny

Zapowiedź trzynastego odcinka pt.: Stop barierom!

Sejm bywa areną najważniejszych wydarzeń w kraju. Tylko czy politycy potrafią docenić istotę tego, co się tam dzieje? Czy osoby z zewnątrz, którym udało się dostać do jednego z najważniejszych miejsc w państwie, będą miały realny wpływ na ewentualne zmiany wokół?

Występują:: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Anna Korcz, Ewa Kolasińska, Jowita Budnik, Magdalena Schejbal, Lesław Żurek, Anna Próchniak, Ewa Szykulska, Łukasz Szymanek

 

OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ, sezon 2 odc. 9 – Inteligentna siła

Odc. 9 - Opowieść podręcznej - Showmax

Na skorupie Gileadu pojawiają się pierwsze poważne pęknięcia.

Waterfordowie wyruszają w podróż dyplomatyczną za granicę. Serena otrzymuje propozycję rozpoczęcia życia na nowo, poza Gileadem. Moira oglądając relację z wizyty przedstawiecieli Gileadu w Kanadzie rozpoznaje Waterforda. Mąż June, Luke, nie zastanawia się dwa razy. Dobrze wie, co należy zrobić. W międzyczasie Freda, pozostawiona w domu Waterfordów pod okiem bezwzględnego strażnika stara się szukać wsparcia u sojuszników.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (14.06.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (13.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner