Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] serialu animowanego “The Dragon Prince / Smoczy Książę” (2018)

Facebooktwitter

netflix The Dragon Prince s1
Netflix Polska zaprezentował w weekend oficjalny zwiastun [HD] nowego serialu animowanego The Dragon Prince / Smoczy Książę (2018).

Premiera serialu zaplanowana jest na 14 września 2018r.

The Dragon Prince / Smoczy Książę (2018) | serial animowany, sezon 1 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Niezwykłe odkrycie skłania dwóch będących ludźmi książąt i elfią zabójczynię do zawarcia sojuszu i rozpoczęcia misji mającej zakończyć konflikt między ich krainami.

W rolach głównych: Jack De Sena, Paula Burrows, Sasha Rojen
Obsada: Jack De Sena, Paula Burrows, Sasha Rojen, Jason Simpson, Racquel Belmonte, Jesse Inocalla, Luc Roderique, Jonathan Holmes, Adrian Petriw
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujące
Twórcy: Aaron Ehasz, Justin Richmond

Xadia i ludzkie królestwa stoją na skraju wojny. Czy Callum, Ezran i Rayla przezwyciężą czarną magię i przywrócą pokój na świecie?

Po dokonaniu odkrycia, które może zakończyć wojnę między ludźmi a mieszkańcami magicznego królestwa, dwóch książąt łączy siły z elfką i rozpoczyna fantastyczną podróż.

Gdy ich zamek zostaje zaatakowany, młodzi książęta zostają wciągnięci do świata pełnego magicznych stworzeń, epickich przygód i mrocznych sekretów.


Czytaj również:

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] drugiego sezonu serialu „American Vandal”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner