Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-Mission Impossible 5
Swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś również nowe filmy. Część z nich powróciła dziś ponownie do oferty:

Mission: Impossible 5 / Mission: Impossible Rogue Nation (2015) | film | 2g11m | 7,68/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po rozwiązaniu IMF Ethan Hunt i jego sprzymierzeńcy wypowiadają wojnę Syndykatowi składającemu się ze zbuntowanych szpiegów, którzy zagrażają światu.

Powrót do oferty.

W rolach głównych: Tom Cruise, Jeremy Renner, Ving Rhames
Obsada: Tom Cruise, Jeremy Renner, Ving Rhames, Simon Pegg, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson, Simon McBurney, Zhang Jingchu, Sean Harris
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Filmy przygodowe
Kategorie: Zastrzyk adrenaliny, Emocjonujące
Reżyser: Christopher McQuarrie

Christopher McQuarrie pracował już z Tomem Cruisem przy „Walkirii”, „Na skraju jutra” i „Jack Reacher: Jednym strzałem”.

 

Failure to Launch / Miłość na zamówienie (2006)
film – 1g36m – 6,47/10 – polskie napisy i lektor

Zdesperowani rodzice trzydziestopięciolatka, który wciąż z nimi mieszka, zatrudniają piękną konsultantkę w nadziei, że pomoże ich synowi opuścić rodzinne gniazdo.

Flight / Lot (2012)
film – 2g18m – 7,83/10 – polskie napisy i lektor

Pilot żyjący na krawędzi cudem sprowadza na ziemię samolot pasażerski po awarii w powietrzu, stając się bohaterem. Trwa jednak śledztwo i padają w nim trudne pytania.

Powrót do oferty.

Funny Girl / Zabawna dziewczyna (1968)
film – 2g35m – można pobrać – 7,3/10 – polskie napisy

Z nizin społecznych na broadwayowskie szczyty — Fanny Brice zrobiła wprawdzie oszałamiającą karierę aktorską, ale w życiu prywatnym nie szczęściło się jej już tak bardzo.

G.I. Joe: Retaliation / G.I. Joe: Odwet (2013)
film – 1g50m – 7,52/10 – polskie napisy i lektor

W tym brawurowym sequelu „G.I. Joe: Czas Kobry” elitarny oddział antyterrorystyczny wpada w zasadzkę bezwzględnego najemnika Zartana i zostaje oskarżony o zdradę.

Powrót do oferty.

G.I. Joe: The Rise of Cobra / G.I. Joe: Czas Kobry (2009)
film – 1g58m – 7,06/10 – polskie napisy i lektor

Hawk, Ripcord, Heavy Duty i reszta elitarnej jednostki do zadań specjalnych mają powstrzymać nieobliczalnego handlarza bronią Destro i jego podwładnych.

Powrót do oferty.

Maximum Risk / Maksimum ryzyka (1996)
film – 6,4/10 – polskie napisy i lektor

Francuski glina przejmuje tożsamość zamordowanego brata-bliźniaka, który wiedział sporo o gangsterach, agentach FBI i dealerach narkotyków. Zaczyna się niebezpieczna gra.

Mountain / Góra (2017)
film – 1g13m – polskie napisy

Zapierające dech w piersiach widoki i skłaniająca do myślenia narracja to najmocniejsze atuty tego filmu o wspinaczkach na najbardziej niesamowite szczyty świata.

Norbit (2007)
film – 1g42m – 6,11/10 – polskie napisy i lektor

Zwariowana komedia romantyczna, w której nieśmiały Norbit poznaje dziewczynę swoich marzeń — ku zdecydowanemu niezadowoleniu swojej apodyktycznej żony.

The Next Karate Kid / Karate Kid IV: Mistrz i uczennica (1994)
film – 1g47m – 7,39/10 – polskie napisy i lektor

Kiedy 17-letnia Julie Pierce nie może sobie poradzić z nękającymi ją neofaszystami, zwraca się o pomoc do mistrza karate, pana Miyagi.

Powrót do oferty.

The Perfect Day / Wspaniały dzień (2018)
film – 1g33m – polskie napisy

Francuscy fani piłki nożnej, gwiazdy i sportowcy wspominają fantastyczny dla nich dzień 12 lipca 1998 r., kiedy Francja po raz pierwszy sięgnęła po tytuł Mistrza Świata.

The Ring (2002)
film – 1g55m – 6,78/10 – polskie napisy i dubbing

Dziennikarka ogląda nagranie, które podobno sprowadza śmierć na każdego widza w ciągu siedmiu dni. Czy uda jej się zapobiec tragedii, zanim będzie za późno?

Year One / Rok pierwszy (2009)
film – 1g36m – można pobrać – 5,79/10 – polskie napisy i lektor

Wygnani z własnej wioski gapowaty Neandertalczyk i jego kompan rozpoczynają podróż osadzoną w czasach biblijnych.

Powrót do oferty.

 

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

      • To, że wrzucą na Amazona, to akurat dobra wiadomość nie jest, patrząc na to jak wygląda ich obecność w Polsce.

      • Obecna cena za usługę około 12pln jest na tyle niska że niema co narzekać ;), jak kiedyś uda im się w końcu oficjalnie wystartować to zapewne biblioteka znacząco się powiększy, patrząc na ilość filmów i seriali z polskim tłumaczeniem oraz opisami które nie są jeszcze u nas dostępne, ale znając ich szybkość to możemy jeszcze poczekać 😉

      • Od tego miesiąca pobiera mi około 26 zł, więc cena przestaje być atrakcyjna. W pierwszej kolejności powinni tłumaczyć to co już mają w ofercie, Bundy od wprowadzenia beż polskiego leżą. Hypowany ostro od roku Jack Ryan, ich własny serial, wchodzi tylko z napisami, Nad samym playerem w wersji na PS4 nie będę się znęcał, tragedia. W zasadzie trzyma mnie tam tylko the office, obejrzę ponownie jak friends skończę i pewnie zrezygnuję.

  1. Trudno, wykupi się dostęp na miesiąc w Amazonie jak już będzie The Expanse. Ogólnie nawet lubię ten serwis, ale bardzo przeszkadza mi brak Chromecasta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...