Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

 

Fat, Sick and Nearly Dead 2 (2014)
film – 1g29m – 7,98/10 – polskie napisy i lektor

Przy udziale ekspertów Joe Cross opisuje zmiany w żywieniu i stylu życia, które mogą pomóc innym stracić na wadze i zadbać o siebie.

Fun with Dick and Jane / Dick i Jane: Niezły ubaw (2005)
film – 1g30m – można pobrać – 6,71/10 – polskie napisy i lektor

Po utracie dobrze płatnych posad w korporacji para dorobkiewiczów zaczyna okradać banki, aby utrzymać dotychczasowy standard życia.

Indie Game: The Movie (2012)
film – 1g43m – 8,28/10 – polskie napisy

Ten porywający dokument opowiada o niezależnych twórcach gier komputerowych, którzy drobiazgowo dopieszczają swoje dzieła, marząc o oszałamiającym sukcesie.

Kung Fu Elliot (2014)
film – 1g26m – 5,58/10 – polskie napisy i lektor

Elliot Scott ma ambicję bycia kanadyjskim odpowiednikiem Bruce’a Lee i jest gotów poświęcić wiele, aby zostać gwiazdą sztuk walki.

Living on One Dollar (2013)
film – 56m – 8,52/10 – polskie napisy i lektor

Czworo amerykańskich przyjaciół udaje się do Gwatemali, gdzie przez dwa miesiące próbują przeżyć za dolara dziennie, by doświadczyć, co oznacza skrajna bieda.

Lockup: County Jails (2013)
serial – polskie napisy

Zajrzyj do środka najsurowszych zakładów karnych w Ameryce i posłuchaj, co mają do powiedzenia ludzie, którzy mieszkają i pracują za ich murami.

Super 4 (2014)
serial dla dzieci i młodzieży – 6,92/10 – polskie napisy i dubbing

Wyrusz w poszukiwaniu przygody z rycerzem Aleksem, piratką Ruby, agentem Gene’em i wróżką Iskierką do krainy Playmobil.

The Lizzie Borden Chronicles (2015)
serial – 6,32/10 – polskie napisy

Uwolniona od odpowiedzialności za śmierć ojca i macochy, Lizzie Borden musi zmierzyć się z własną niesławą, mafiosami, detektywami i innymi wrogami.

Zeitgeist: Addendum (2008)
film – 2g3m – 8,36/10 – polskie napisy

Film będący kontynuacją dzieła, które zapoczątkowało ruch społeczny. Stanowi analizę źródła korupcji społecznej i oferuje rozwiązania bazujące na ochronie środowiska.

Zeitgeist: Moving Forward / Zeitgeist. Świat jutra (2011)
film – 2g41m – 8,22/10 – polskie napisy i lektor

Ten film dokumentalny jest poświęcony globalnemu paradygmatowi socjoekonomicznemu. Autorzy sugerują przejście do nowego systemu ekonomicznego opartego na surowcach.

Zeitgeist: The Movie / Zeitgeist. Duch epoki (2007)
film – 1g56m – 7,96/10 – polskie napisy i lektor

Dokument Petera Josepha jest poświęcony kontrowersyjnym zależnościom między religią, globalnymi rynkami finansowymi i międzynarodowymi strukturami władzy.

 

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

      • To, że wrzucą na Amazona, to akurat dobra wiadomość nie jest, patrząc na to jak wygląda ich obecność w Polsce.

      • Obecna cena za usługę około 12pln jest na tyle niska że niema co narzekać ;), jak kiedyś uda im się w końcu oficjalnie wystartować to zapewne biblioteka znacząco się powiększy, patrząc na ilość filmów i seriali z polskim tłumaczeniem oraz opisami które nie są jeszcze u nas dostępne, ale znając ich szybkość to możemy jeszcze poczekać 😉

      • Od tego miesiąca pobiera mi około 26 zł, więc cena przestaje być atrakcyjna. W pierwszej kolejności powinni tłumaczyć to co już mają w ofercie, Bundy od wprowadzenia beż polskiego leżą. Hypowany ostro od roku Jack Ryan, ich własny serial, wchodzi tylko z napisami, Nad samym playerem w wersji na PS4 nie będę się znęcał, tragedia. W zasadzie trzyma mnie tam tylko the office, obejrzę ponownie jak friends skończę i pewnie zrezygnuję.

  1. Trudno, wykupi się dostęp na miesiąc w Amazonie jak już będzie The Expanse. Ogólnie nawet lubię ten serwis, ale bardzo przeszkadza mi brak Chromecasta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...