Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

 

Fat, Sick and Nearly Dead 2 (2014)
film – 1g29m – 7,98/10 – polskie napisy i lektor

Przy udziale ekspertów Joe Cross opisuje zmiany w żywieniu i stylu życia, które mogą pomóc innym stracić na wadze i zadbać o siebie.

Fun with Dick and Jane / Dick i Jane: Niezły ubaw (2005)
film – 1g30m – można pobrać – 6,71/10 – polskie napisy i lektor

Po utracie dobrze płatnych posad w korporacji para dorobkiewiczów zaczyna okradać banki, aby utrzymać dotychczasowy standard życia.

Indie Game: The Movie (2012)
film – 1g43m – 8,28/10 – polskie napisy

Ten porywający dokument opowiada o niezależnych twórcach gier komputerowych, którzy drobiazgowo dopieszczają swoje dzieła, marząc o oszałamiającym sukcesie.

Kung Fu Elliot (2014)
film – 1g26m – 5,58/10 – polskie napisy i lektor

Elliot Scott ma ambicję bycia kanadyjskim odpowiednikiem Bruce’a Lee i jest gotów poświęcić wiele, aby zostać gwiazdą sztuk walki.

Living on One Dollar (2013)
film – 56m – 8,52/10 – polskie napisy i lektor

Czworo amerykańskich przyjaciół udaje się do Gwatemali, gdzie przez dwa miesiące próbują przeżyć za dolara dziennie, by doświadczyć, co oznacza skrajna bieda.

Lockup: County Jails (2013)
serial – polskie napisy

Zajrzyj do środka najsurowszych zakładów karnych w Ameryce i posłuchaj, co mają do powiedzenia ludzie, którzy mieszkają i pracują za ich murami.

Super 4 (2014)
serial dla dzieci i młodzieży – 6,92/10 – polskie napisy i dubbing

Wyrusz w poszukiwaniu przygody z rycerzem Aleksem, piratką Ruby, agentem Gene’em i wróżką Iskierką do krainy Playmobil.

The Lizzie Borden Chronicles (2015)
serial – 6,32/10 – polskie napisy

Uwolniona od odpowiedzialności za śmierć ojca i macochy, Lizzie Borden musi zmierzyć się z własną niesławą, mafiosami, detektywami i innymi wrogami.

Zeitgeist: Addendum (2008)
film – 2g3m – 8,36/10 – polskie napisy

Film będący kontynuacją dzieła, które zapoczątkowało ruch społeczny. Stanowi analizę źródła korupcji społecznej i oferuje rozwiązania bazujące na ochronie środowiska.

Zeitgeist: Moving Forward / Zeitgeist. Świat jutra (2011)
film – 2g41m – 8,22/10 – polskie napisy i lektor

Ten film dokumentalny jest poświęcony globalnemu paradygmatowi socjoekonomicznemu. Autorzy sugerują przejście do nowego systemu ekonomicznego opartego na surowcach.

Zeitgeist: The Movie / Zeitgeist. Duch epoki (2007)
film – 1g56m – 7,96/10 – polskie napisy i lektor

Dokument Petera Josepha jest poświęcony kontrowersyjnym zależnościom między religią, globalnymi rynkami finansowymi i międzynarodowymi strukturami władzy.

 

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

      • To, że wrzucą na Amazona, to akurat dobra wiadomość nie jest, patrząc na to jak wygląda ich obecność w Polsce.

      • Obecna cena za usługę około 12pln jest na tyle niska że niema co narzekać ;), jak kiedyś uda im się w końcu oficjalnie wystartować to zapewne biblioteka znacząco się powiększy, patrząc na ilość filmów i seriali z polskim tłumaczeniem oraz opisami które nie są jeszcze u nas dostępne, ale znając ich szybkość to możemy jeszcze poczekać 😉

      • Od tego miesiąca pobiera mi około 26 zł, więc cena przestaje być atrakcyjna. W pierwszej kolejności powinni tłumaczyć to co już mają w ofercie, Bundy od wprowadzenia beż polskiego leżą. Hypowany ostro od roku Jack Ryan, ich własny serial, wchodzi tylko z napisami, Nad samym playerem w wersji na PS4 nie będę się znęcał, tragedia. W zasadzie trzyma mnie tam tylko the office, obejrzę ponownie jak friends skończę i pewnie zrezygnuję.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...