Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

 

Tylko do 6 września 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska seriale animowane:

My Little Pony: Friendship Is Magic / My Little Pony: Przyjaźń to magia (2010)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,34/10 – polskie i dubbing

Akcja rozgrywa się w magicznej krainie Equestria w której natura jest w dużej części kontrolowana przez populację kucyków. Głównymi bohaterkami tutaj jest 6 kucyków: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack. Pomagają nam one przy odkrywaniu własnych pasji jak i wartości przyjaźni.

Transformers Prime (2010)
serial – 8,05/10 – polskie i dubbing

Autoboty z pomocą trójki ludzkich sojuszników po raz kolejny bronią ludzkość przed najazdem Decepticonów pod wodzą Megatrona.

Transformers: Rescue Bots (2011)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,08/10 – polskie i dubbing

Wyrusz w świat przygody z czwórką młodych transformerów: Heatwave, Chase, Blades i Boulder oraz ich ludzkimi sprzymierzeńcami — rodziną ratowników.

Transformers: Robots in Disguise (2015)
serial – 6/10 – polskie i dubbing

Po katastrofie statku więziennego po Ziemi grasują setki Decepticonów. Bumblebee i jego nowa drużyna Autobotów muszą bronić ludzkości.

Tylko do 30 września 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska seriale:

Casper’s Scare School / Casper’s Scare School (2009)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,07/10 – brak polskiej wersji językowej

Przyjazny duszek Kacper zostaje wysłany do szkoły z internatem, w której uczniowie poznają tajniki skutecznego straszenia.

Life with Boys (2011)
serial – 8,08/10 – brak polskiej wersji językowej

Serial komediowy o zwariowanym życiu Tess Foster, które nie jest łatwe, bo jest ona jedyną dziewczyną w domu.

The Expanse (2015)
serial – 7,18/10 – polskie napisy i lektor

Przenosimy się 200 lat w przyszłość, gdzie sprawa zaginionej dziewczyny łączy losy detektywa z pasa asteroid, kapitana frachtowca i dyplomatkę próbującą zapobiec wojnie.

🙁

Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (01.09.2018)

Wrzesień 2018 w HBO GO Polska – nowe filmy i seriale – zwiastuny, opisy i lista premier


 

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)

      • To, że wrzucą na Amazona, to akurat dobra wiadomość nie jest, patrząc na to jak wygląda ich obecność w Polsce.

      • Obecna cena za usługę około 12pln jest na tyle niska że niema co narzekać ;), jak kiedyś uda im się w końcu oficjalnie wystartować to zapewne biblioteka znacząco się powiększy, patrząc na ilość filmów i seriali z polskim tłumaczeniem oraz opisami które nie są jeszcze u nas dostępne, ale znając ich szybkość to możemy jeszcze poczekać 😉

      • Od tego miesiąca pobiera mi około 26 zł, więc cena przestaje być atrakcyjna. W pierwszej kolejności powinni tłumaczyć to co już mają w ofercie, Bundy od wprowadzenia beż polskiego leżą. Hypowany ostro od roku Jack Ryan, ich własny serial, wchodzi tylko z napisami, Nad samym playerem w wersji na PS4 nie będę się znęcał, tragedia. W zasadzie trzyma mnie tam tylko the office, obejrzę ponownie jak friends skończę i pewnie zrezygnuję.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...