Bezpaństwowcy – zwiastun nowego miniserialu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska opublikował dziś oficjalny zwiastun nowego serialu Bezpaństwowcy.

Bezpaństwowcy to poruszający i pokazujący aktualne tematy serial o czterech nieznajomych, których drogi spotykają się w australisjkim areszcie imigracyjnym: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy, który z rodziną szuka schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokratce, która ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

Netflix seriale

Netflix seriale

Bezpaństwowcy to miniserial stworzony przez Cate Blanchett, Elise McCredie i Tonyego Ayresa. Za reżyserię odpowiadają Emma Freeman oraz Jocelyn Moorhouse. Autorkami scenariusza są Elise McCredie i Belinda Chayko, a nad produkcją serialu czuwali Sheila Jayadev oraz Paul Ranford.

Netflix seriale

W serialu występują: Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Marta Dusseldorp oraz Dominic West i Cate Blanchett.

Serial Bezpaństwowcy zadebiutuje w ofercie Netflix już 8 lipca 2020r.


Bezpaństwowcy (2020) | miniserial, sezon 1

Opis Netflix: Drogi czworga cudzoziemców — uciekającej przed sektą kobiety, udręczonego uchodźcy, biurokratki i młodego ojca — spotykają się w australijskim areszcie imigracyjnym.

W rolach głównych: Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Cate Blanchett
Twórcy: Cate Blanchett, Elise McCredie, Tony Ayres

Obok laureatki Oscara i współtwórczyni dramatu Cate Blanchett zagrali: Yvonne Strahovski, Jai Courtney i Fayssal Bazzi.

 

Gatunki: Seriale i programy o tematyce politycznej, Seriale o tematyce społecznej, Australijskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Wzruszający


Polecamy również

Niewyjaśnione tajemnice | Oficjalny zwiastun nowego serialu od Netflix Polska

Quiz – nowy miniserial o wielkim przekręcie na milion funtów zadebiutuje w ofercie HBO GO 1 lipca, na antenie HBO od 12 lipca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner