Premiera filmu “Prodigy. Opętany” w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2020r. do oferty trafił dziś jeden nowy film.

Dzisiejsza nowość

Prodigy. Opętany / THE PRODIGY (2019) | film, horror, thriller | 88m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Sarah (Taylor Schilling) jest kochającą matką ośmioletniego Milesa (Jackson Robert Scott). Kobieta coraz bardziej zaczyna martwić się o chłopca, który zachowuje się tak, jakby zawładnął nim zły duch lub jakaś inna nadprzyrodzona siła. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Sarah musi wybrać pomiędzy swoim instynktem macierzyńskim a desperacką potrzebą odkrycia, czym spowodowana jest jego mroczna przemiana. Zmuszona jest szukać odpowiedzi w przeszłości. Czego dowie się i czy uda jej się ocalić Milesa?

Wciągający amerykański thriller w reżyserii Nicholasa McCarthy’ego (Holidays). W postać głównej bohaterki próbującej odkryć zagadkę stojącą za niepokojącym zachowaniem jej syna z powodzeniem wciela się znana z serialu Orange Is the New Black, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Taylor Schilling. W pozostałych rolach pojawiają się Jackson Robert Scott (To), Peter Mooney (Camelot), Colm Feore (Chicago) oraz Paul Fauteux (Wilk morski).

Reżyseria: Nicholas Mccarthy
Obsada: Taylor Schilling, Jackson Robert Scott, Peter Mooney, Colm Feore, Paul Fauteux
Kraj: USA

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix pomaga użytkownikom, którzy nie korzystają z serwisu

Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Warsaw by Night”, „Mujeres arriba” i ” W 80 dni dookoła świata”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner