Netflix: Locke & Key | Witamy w Key House – materiał wideo

Facebooktwitter


Netflix
udostępnił dziś materiał wideo pt. Witamy w Key House, w którym aktorzy serialu Locke and Key przybliżają nam historię o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych.

Aktorzy grający w serialu „Locke and Key” — Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones i Laysla De Oliveira — przybliżają nam historię o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych okraszoną dużą dozą tajemnicy.

Serial „Locke and Key”, oparty na serii komiksów autorstwa Joego Hilla i rysownika Gabriela Rodrígueza, jest już dostępny na Netflix.

Locke and Key / Locke & Key (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netfllix: Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

Sezon 1.: 10 odcinków od 7.02.2020 – Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

W rolach głównych: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Zagmatwany, Błyskotliwy, Prześmiewczy

O serialu
Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7 lutego 2020

HBO GO Polska: Premiera filmu „Między nami bliźniętami”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner