Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś 3 nowe seriale i  2 nowe filmy oraz nowy sezon serialu animowanego Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa. Cztery filmy ponownie trafiły dziś do oferty a jeden serial zostanie z niej usunięty 8 marca 2020r.

Dzisiejsze nowości

Horse Girl / Koniara (2020)
film – 1g44m – polskie napisy i lektor

Urocza outsiderka kochająca sztukę, konie i seriale fantastyczne zdaje sobie sprawę, że jej coraz barwniejsze sny zaczynają przenikać do życia na jawie.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

W rolach głównych: Alison Brie, Debby Ryan, Paul Reiser

Gatunki: Dramaty, Kino niezależne
Kategorie: Zagmatwany, O nietypowej tematyce, Uczuciowy

Outsiderka Sarah (Alison Brie), która uwielbia rękodzieło, konie i seriale kryminalne z wątkami nadprzyrodzonymi, orientuje się, że jej coraz bardziej świadome sny zaczynają przeplatać się z realnym życiem.

Locke and Key / Locke & Key (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 10 odcinków od 7.02.2020 – Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

W rolach głównych: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Zagmatwany, Błyskotliwy, Prześmiewczy

O serialu
Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

My Holo Love / Hologramowa miłość (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Samotna kobieta nieoczekiwanie znajduje miłość, gdy nawiązuje więź z hologramem stworzonym na podobieństwo swojego genialnego twórcy.

UHD, 4K

Sezon 1.: 12 odcinków od 7.02.2020 – Samotna kobieta nieoczekiwanie znajduje miłość, gdy nawiązuje więź z hologramem stworzonym na podobieństwo swojego genialnego twórcy.

W rolach głównych: Yoon Hyun-min, Ko Sung-hee, Choi Yeo-jin
Twórcy: Lee Sang-yeop, Ryu Yong-jae

Gatunki: Seriale science fiction, Romantyczne dramaty telewizyjne, Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Uczuciowy, Romantyczny

Recep İvedik 5 (2017)
film – 1g52m – polskie napisy

Recep postanawia wypełnić umowę w imieniu niedawno zmarłego przyjaciela, co doprowadza do tego, że zmuszony jest reprezentować Turcję na wielkim międzynarodowym turnieju.

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Absurd, Sprośny, Zwariowany

Recep Ivedik 1 / Recep Ivedik (2008)
film – 1g41m – 5,84/10 – polskie napisy

Mężczyzna znajduje portfel bogacza i aby go zwrócić, wyrusza starym autem w pełną przygód i przeszkód podróż, odnajdując dawną miłość i perspektywę życia w luksusie.

Powrót do oferty od 7.02.2020.

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Fatma Toptaş, Tuluğ Çizgen

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Zwariowane komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Sprośny, Zwariowany

Recep Ivedik 2 (2009)
film – 1g49m – 5,83/10 – polskie napisy

Kiedy jego babka podupada na zdrowiu, nieokrzesany Recep stara się spełnić jej życzenia — znaleźć pracę i odpowiednią żonę.

Powrót do oferty od 7.02.2020

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Gülsen Özbakan, Efe Babacan

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Absurd, Zwariowany

Recep Ivedik 3 (2010)
film – 1g33m – 5,44/10 – polskie napisy

Po śmierci babki Recep pogrąża się w rozpaczy. Pewnego dnia bardzo odległa krewna, poszukująca mieszkania, wprowadza się do niego i zmienia jego życie.

Powrót do oferty od 7.02.2020.

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Zeynep Çamcı, Sevim Yatlılar

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Prześmiewczy, Zwariowany

Recep Ivedik 4 (2014)
film – 1g52m – 6,13/10 – polskie napisy

Gdy działka, na której jego dzieciaki grają w piłkę, zostaje sprzedana, prostolinijny trener zgłasza się do telewizyjnego show, by zdobyć fundusze na kupno ziemi.

Powrót do oferty od 7.02.2020

W rolach głównych: Şahan Gökbakar, Adem Atbas, Gülüm Baltacıgil

Gatunki: Filmy tureckie, Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Zwariowany

Who Killed Malcolm X? / Kto zabił Malcolma X? (2020)
serial – polskie napisy

Kilkadziesiąt lat po zabójstwie przywódcy ruchu afroamerykańskiego, Malcolma X, aktywista podejmuje się trudnej misji odkrycia prawdy o tym szokującym zdarzeniu.

Sezon 1.: 6 odcinków od 7.02.2020 – Kilkadziesiąt lat po zabójstwie przywódcy ruchu afroamerykańskiego, Malcolma X, pewien aktywista podejmuje się trudnej misji odkrycia prawdy o tym szokującym zdarzeniu.

Gatunki: Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Dokumenty społeczno-kulturowe, Filmy dokumentalne o tematyce historycznej, Dokumenty biograficzne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne, Dokumenty kryminalne
Kategorie: Prowokacyjny


2. sezon Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa / Dragons: Rescue Riders (2019) | serial animowany, sezon 1-2 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Bliźniaki Dak i Leyla oraz ich smoczy przyjaciele spędzają życie na ratowaniu innych, bronieniu rodzinnego Chatwiele i dobrej zabawie.

W rolach głównych: Nicolas Cantu, Brennley Brown, Zach Callison

Ten pogodny przygodowy serial animowany powstał w oparciu o uwielbianą serię książek „Jak wytresować smoka”.Informacje dodatkowe
Sezon 1.: 14 odcinków – Bliźniaki Dak i Leyla oraz ich smoczy przyjaciele spędzają życie na ratowaniu innych, bronieniu rodzinnego Chatwiele i dobrej zabawie.

Sezon 2.: 12 odcinków od 7.02.2020 – Załoga Ratunkowa nadal czuwa na bezpieczeństwem mieszkańców wioski Chatwiele. Na horyzoncie pojawia się nowy sprytny przeciwnik.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale oparte na literaturze, Seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Pogodny


Serial dostępny tylko do 7 marca 2020r

One Strange Rock / Przedziwna planeta Ziemia (2018)
serial – polskie napisy

Prowadzony przez Willa Smitha program z udziałem ośmiu astronautów, którzy opowiadają o naszej delikatnej i pięknej planecie.

Sezon 1.: 10 odcinków – Prowadzony przez Willa Smitha program z udziałem ośmiu astronautów, którzy opowiadają o naszej delikatnej i pięknej planecie.

W rolach głównych: Will Smith

Gatunki: Naukowe i przyrodnicze filmy dokumentalne, Seriale naukowe i przyrodnicze, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiera filmu „Między nami bliźniętami”

Amazon Prime Video Polska: Premiera nowego odcinka serialu „Star Trek: Picard”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner