HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 26 października 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na październik 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś 2 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Mała Stopa / SMALLFOOT (2018) | film animowany, komedia | 92m | 7+ | polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.6/10

Bystry, młody Yeti wpada pewnego dnia na trop nieznanego stworzenia jakim jest człowiek. Oszołomiony opowiada o swoim odkryciu mieszkańcom wioski. Informacja przynosi mu sławę i wywołuje niezwykłe poruszenie w społeczności prostych Yeti. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, kogo i co można jeszcze spotkać w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę… Przygodowa animacja przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy. Szalony i pełen dobrych emocji obraz jest opowieścią o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania. Oferuje widzom ważną lekcję życiową, pokazując że naukowa wiedza jest ważniejsza od ludowych wierzeń i tradycji. Twórcami są laureat nagrody Annie Karey Kirkpatrick (Uciekające kurczaki) oraz Jason Reisig (Stuart Malutki 2 – odpowiedzialny za efekty wizualne). Swoich głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m.in. Marina Łuczenko, Arkadiusz Jakubik oraz Wojciech Mecwaldowski.

Reżyseria: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig, Jason Reisig
Obsada: Zendaya, Channing Tatum, Gina Rodriguez, Danny Devito, James Corden
Kraj: USA

Opis dystrybutora: Przygodowa animacja Mała Stopa przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje — człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

Yeti jest przekonany, że nieuchwytne istoty zwane “ludźmi” naprawdę istnieją.My, zwierzęta / WE THE ANIMALS (2018) | film, dramat | 90m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.9/10

Manny (Isaiah Kristian), Joel (Josiah Gabriel) oraz Jonah (Evan Rosado) są wchodzącymi w wiek dojrzewania braćmi, którzy próbują jakoś się odnaleźć w rzeczywistości, kiedy ich rodzice ustawicznie wracają i odchodzą od siebie. Nie zawsze jest to łatwe. Każdy z nich obiera inną strategię przetrwania. Jonah wyraża siebie w ekspresyjnych rysunkach. Próbuje też wydostać się z toksycznego emocjonalnego kokonu, w którym zamknęła go matka. Poruszający fabularny debiut Jeremiaha Zagara, który opowiada o dorastającym rodzeństwie, wychowującym się na biednej prowincji. Dopracowane w warstwie fabularnej i wizualnej kino skupia się na temacie skomplikowanych relacji rodzinnych i ich wpływie na życie człowieka. W głównych rolach pojawiają się Evan Rosado (Joker), Isaiah Kristian, Josiah Gabrie (Monsters and Men), Sheila Vand (O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu) oraz Raúl Castillo (serial Atypowy). Dojrzała produkcja zdobyła masę wyróżnień – w tym nagrodę na Festiwalu Filmowym w Deauville.

Reżyseria: Jeremiah Zagar
Obsada: Raúl Castillo, Sheila Vand, Raúl Castillo, Evan Rosado, Evan Rosado, Josiah Gabriel, Josiah Gabriel, Isaiah Kristian, Isaiah Kristian
Kraj: USA


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe – 25 października 2019

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 25 października 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...