Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 25 października 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się wczoraj o nowe sezony 3 seriali.

Wczorajsze nowości

pierwsza część 6., finałowego sezonu BoJack Horseman (2014) | serial, sezon 1-6 | 7,68/10 | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.6/10

Opis Netflix: Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. — 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca ze złota… ale z czegoś podobnego. Z miedzi?

W rolach głównych: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris
Twórca: Raphael Bob-Waksberg

W tej nominowanej do Emmy animacji Will Arnett użycza głosu niezwykłemu koniowi. Partnerują mu Aaron Paul i Amy Sedaris.

 

Sezon 1.: 12 oscinków – Niegdyś był gwiazdą popularnego sitcomu „Rozbrykani”, dziś zapomniany przez fanów BoJack snuje się po Hollywood, narzeka i nosi kolorowe swetry.

Sezon 2.: 12 odcinków – Kariera i życie BoJacka mają szansę nabrać rozpędu, gdy jego książka staje się bestsellerem, a on otrzymuje rolę swoich marzeń. O ile tylko niczego nie zawali…

Sezon 3.: 12 odcinków – „Secretariat” odnosi ogromny sukces. BoJack w końcu czuje się doceniony. Jednak w życiu osobistym wszystko, czego dotknie, zamienia się w g…

Sezon 4.: 12 odcinków od 08.09.2017 – Podczas gdy BoJack zmaga się ze stratą i nienawiścią do samego siebie, Todd pomaga Peanutbutterowi w wyborach na gubernatora Kalifornii. Diane pisze na blogu.

Sezon 5.: 12 odcinków – BoJack powraca na mały ekran jako gwiazda produkowanego przez Princess Carolyn serialu o detektywie Philbercie. Czy poradzi sobie jednak ze swoimi demonami?

Finałowy sezon 6., część pierwsza: 8 odcinków – Aby przetrwać na odwyku, BoJack musi zmierzyć się z popełnionymi błędami i zacząć za nie przepraszać.

Druga część finałowego sezonu zadebiutuje w ofercie 31 stycznia 2019r.

Gatunki: Sitcomy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Udawana powaga, Cyniczne, Błyskotliwe, Zabawne

Koń jaki jest, każdy widzi. No chyba, że był na odwyku, to nikt nie miał z nim kontaktu. BoJack wraca z nowym sezonem, dlatego czas na powtórkę ostatnich wydarzeń, które doprowadziły to tego, że sięgnął dna.

BoJack to najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90., gwiazda “Rozbrykanych”. 20 lat później straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca ze złota… ale z czegoś podobnego. Z miedzi?drugi sezon The Kominsky Method (2018) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nauczyciel aktorstwa Sandy Kominsky i jego najlepszy przyjaciel Norman Newlander z uśmiechem stawiają czoła blaskom i cieniom starości.

W rolach głównych: Michael Douglas, Alan Arkin, Sarah Baker
Twórcy:Chuck Lorre

Serial zdobył nominacje do trzech nagród Emmy i Złote Globy dla najlepszego serialu komediowego i najlepszego aktora.

Sezon 1.: 8 odcinków – Nauczyciel aktorstwa Sandy Kominsky i jego najlepszy przyjaciel Norman Newlander z uśmiechem stawiają czoła blaskom i cieniom starości.

Sezon 2.: 8 odcinków od 25.10.2019 – W obliczu nowych relacji oraz problemów z pracą i zdrowiem Sandy i Norman wspierają się nawzajem z humorem, sercem i mnóstwem sarkazmu.

Gatunki: Sitcomy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Sprośny, Błyskotliwy, Prześmiewczytrzeci sezon Greenhouse Academy (2017) | serial, sezon 1-3 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Hayley i Alex, nastoletnie rodzeństwo, trafiają do elitarnej szkoły, gdzie poznają rywalizację i miłość oraz odkrywają tajemnicę związaną z niedawną śmiercią ich matki.
W rolach głównych: Ariel Mortman, Finn Roberts, Chris O’Neal
Twórcy: Giora Chamizer

Producentem tego serialu jest Giora Chamizer, twórca jego izraelskiego pierwowzoru pt. „Ha-Hamama”.

Sezon 1.: 12 odcinków od 08.09.2017 – W szkole dla utalentowanej młodzieży rywalizują ze sobą grupy sportowców i kujonów. Jednak wrogowie będą musieli połączyć siły, by stawić czoło nadchodzącym wyzwaniom.

Sezon 2.: 12 odcinków od 14.02.2018 – Aspen, nowa uczennica, staje pomiędzy Hayley a Leo. Max i Jackie próbują dowiedzieć się, dlaczego Emma nagle zniknęła ze szkoły. Brooke ulega złym wpływom.

Sezon 3.: 8 odcinków od 25.10.2019 – Uczniowie tej elitarnej szkoły poznają rywalizację, miłosne rozterki i coraz poważniejszą intrygę, podczas gdy sami zostają wystawieni na próbę.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne


Czytaj również:

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 26 października 2019

Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe – 25 października 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner