Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (11.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

3. sezon Bill Nye Saves the World (2017) – serial, sezon 1-3 –  UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 3.5/10

Zdobywca nagrody Emmy, Bill Nye, zaprasza do swojego laboratorium ekspertów i znane osobistości, aby porozmawiać z nimi o nauce i jej wpływie na nasze życie.

W rolach głównych: Bill Nye, Karlie Kloss, Derek Muller
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Amerykańskie seriale i programy

W sprawdzaniu teorii Billa pomagają m.in. nominowany do Grammy Steve Aoki oraz nagrodzona Złotym Globem Rachel Bloom.

 

Sezon 1: Zdobywca nagrody Emmy, Bill Nye, zaprasza do swojego laboratorium ekspertów i znane osobistości, aby porozmawiać z nimi o nauce i jej wpływie na nasze życie.

Sezon 2: Nominowany do nagrody Emmy serial powraca. Tym razem Bill opowie o śnie, bezpieczeństwie w Internecie i nie tylko, a towarzyszyć mu będą eksperci i znane osobistości.

Wypić mocz astronauty? Odwiedzić zatopione miasto? Bill i jego pomocnicy są gotowi na niemal każde poświęcenie w imię nauki.The Kissing Booth (2018) – film – 1g45m – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Pierwszy pocałunek nastoletniej Elle prowadzi do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela.

W rolach głównych: Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne, Filmy romantyczne oparte na literaturze
Reżyser: Vince Marcello

Molly Ringwald gra jedną z głównych ról w ekranizacji powieści Beth Reekles, którą ta wydała w wieku zaledwie 15 lat.

 

Elle i Lee przyjaźnią się od urodzenia i mają swoje zasady. Kiedy ona całuje jego starszego brata, łamie najważniejszą z nich.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiera w ofercie serialu animowanego „Voltron: Legendary Defender / Voltron. Legendarny Obrońca” (2017)

Fani serialu animowanego „Rick and Morty / Rick i Morty” (2013) będą super zadowoleni – powstanie 4. sezon i razem 70 nowych odcinków


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner