Fani serialu animowanego “Rick and Morty / Rick i Morty” (2013) będą super zadowoleni – powstanie 4. sezon i razem 70 nowych odcinków

Facebooktwitter


Dość długo zajęło załatwienie powstania 4. sezonu serialu serialu animowanego “Rick and Morty / Rick i Morty” (2013). Jest nawet lepiej bo powstanie aż 70 nowych odcinków serii.

Twórcy serialu Dan Harmon i Justin Roiland podpisali długoterminową umowę z Adult Swim na 70 kolejnych odcinków serialu “Rick and Morty / Rick i Morty”. Dla porównania, pierwsze trzy sezony serialu to tylko 31 odcinków.

By uczcić nową umowę Rickmobile powróci na trasę po USA począwszy od 17 maja 2018r. gdy pojawi się w Atlancie (GA). Ten mobilny kram na kółkach zaoferuje nowe ekskluzywne i zaprojektowane na zamówienie towary kolekcjonerskie z serialu. Rickmobile odwiedzi ponad 50 miast i pojawi się na San Diego Comic Con w lipcu 2018r.

Tak Dan Harmon uczcił tą nowinę podczas dzisiejszego porannego prysznica:

https://www.instagram.com/p/BimmtxqhcBX/?taken-by=danharmon


Wszystkie trzy sezony serialu są dostępne w ofercie Netflix Polska:

Rick and Morty / Rick i Morty (2013) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 8,74/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 9.3/10

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

W rolach głównych: Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Programy komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Dan Harmon, Justin Roiland

Sezon 1: W sezonie 1 Rick i Morty odwiedzają kosmiczny lombard, dają się wciągnąć do alternatywnych i wirtualnych rzeczywistości oraz spotykają diabła w antykwariacie.

Sezon 2: Po odblokowaniu czasu Rick i Morty muszą się zmierzyć z kosmitami-pasożytami oraz rozpadającym się, prawdopodobnie w ogóle nieistniejącym wymiarem.

Sezon 3: W sezonie trzecim Rick i Morty odwiedzają Atlantydę, by trochę odpocząć. Rick zamienia się też w ogórka i staje przeciwko prezydentowi.


Czytaj również:

Nowy dokument HBO Europe Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka w reżyserii Kuby Mikurdy na najbliższym festiwalu Docs Against Gravity i już 10 czerwca 2018r. w HBO i HBO GO

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (10.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner