Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 31 października-1 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy sezon serialu Atypowy, a jeden serial Anime został przeznaczony do usunięcia z dniem 1 grudnia 2019r. Wczoraj zadebiutowały w ofercie nowe sezony 2 seriali i nowy odcinek serialu Riverdale.

Dzisiejsza nowość

3. sezon Atypowy / Atypical (2017) | serial, sezon 1-3 | UHD, 4K | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nastolatek ze spektrum autyzmu pragnie zdobyć dziewczynę. Wołanie o większą niezależność zmusza członków jego rodziny do głębszego poznania samych siebie.

W rolach głównych: Jennifer Jason Leigh, Keir Gilchrist, Michael Rapaport
Twórcy: Robia Rashid

W tym komediodramacie Robii Rashid („Jak poznałem waszą matkę”) grają Jennifer Jason Leigh i Michael Rapaport.Informacje dodatkowe
Sezon 1.: 8 odcinków od 11.08.2017 – Nastolatek ze spektrum autyzmu pragnie zdobyć dziewczynę. Wołanie o większą niezależność zmusza członków jego rodziny do głębszego poznania samych siebie.

Sezon 2.: 10 odcinków – Elsa i Doug mierzą się z konsekwencjami kryzysu w swoim małżeństwie, Casey próbuje przystosować się do nowej szkoły, zaś Sam przygotowuje się do dorosłego życia.

Sezon 3.: 10 odcinków od 1.11.2019 – Sam rozpoczyna pierwszy rok studiów i mierzy się z nowymi wyzwaniami, od nawiązywania przyjaźni po zarządzanie czasem.

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Kategorie: Uczuciowy, Dziwaczny

Droga do sukcesu jest atypowa. Sam i rodzina Gardnerów powracają w kolejnym sezonie serialu „Atypowy”.


Serial dostępny w ofercie tylko do 30 listopada 2019r

Digimon Fusion (2010)
serial – 7,73/10 – brak polskiej wersji językowej

Chłopiec trafia wraz z dwójką przyjaciół do świata cyfrowego, gdzie zostaje mu powierzona misja ocalenia Digimonów przed zagładą.

W rolach głównych: Bin Shimada, Ben Diskin, Chika Sakamoto

Sezon 1.: 30 odcinków – Siódmoklasista Mikey Kudo i jego przyjaciele zostają wessani do świata cyfrowego. Wspólnie muszą poprowadzić Fusion Fighters do walki z armią Bagra.

Sezon 2.: 24 odcinki – Aby ukończyć misję pokojową w cyfrowym świecie, Fusion Fighters muszą zniszczyć Lorda Bagra, armie Mrocznych Generałów i zmutowane Digimony.

 

Gatunki: Seriale dla dzieci, Anime oparte na grach wideo, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Emocjonujący

Wczorajsze nowości


15. sezon Głowa rodziny / Family Guy (1999) | serial, sezon 10-15 | 7,77 / 10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Bezceremonialny serial animowany Setha MacFarlane’a opowiada zwariowane przygody grubiańskiego Petera Griffina i jego dysfunkcyjnej rodziny.

W rolach głównych: Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green Twórcy: Seth MacFarlane

Serial zdobył siedem nagród Emmy, w tym trzy dla twórcy/aktora Setha MacFarlane’a za wybitną rolę dubbingową.Sezon 10-13 od 01.01.2019.

Sezon 14.: 20 odcinków od 5.02.2019 – Mały Stewie zostaje jedynym żywicielem dysfunkcyjnej rodziny Griffinów. W tym sezonie serialu usłyszymy także plejadę znanych gości użyczających głosu swoim postaciom.

Sezon 15.: 20 odcinków od 31.10.2019 – Brian i Stewie otwierają razem firmę. Peter popełnia przestępstwo. Meg próbuje zawodowej jazdy na wrotkach. Lois odkrywa szokującą prawdę.

 

Gatunki: Sitcomy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Kontrowersyjny, Sprośny, Prześmiewczy


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...