Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 (11.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie mają:

The Who Was? Show / Kto to był? (2018) – serial – sezon 1 – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Ten program komediowy pełen różnorodnych skeczy to świetna okazja, by zapoznać się ze słynnymi postaciami historycznymi. W oparciu o serię bestsellerowych książek.

W rolach głównych: Haley Tju, Adam Hochstetter, Kirrilee Berger
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Programy komediowe, Edukacyjne dla dzieci

W obsadzie wiele nastoletnich gwiazd, a gościnnie także Ellie Kemper, Jane Krakowski, Andy Daly, H. Jon Benjamin i inni.

 

Przygotujcie się na połączenie żartów, muzyki, tańca i ciekawostek historycznych — oto niecodzienny program edukacyjny oparty na serii popularnych książek.Evil Genius (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Ta nieprawdopodobna, choć prawdziwa historia zaczyna się od krwawej śmierci dostawcy pizzy, który obrabował bank z bombą na szyi — a potem robi się jeszcze dziwniej.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty
Reżyserzy: Trey Borzillieri, Barbara Schroeder

Nieudolny napad na bank, upiorne poszukiwanie skarbów czy straszne morderstwo — a może wszystko naraz? Im więcej policjanci wiedzą, tym sprawa robi się trudniejsza.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (11.05.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (10.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...