Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.01.2018)

Facebooktwitter

netflix-Inception-bg-1Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj z oferty Netflix Polska miało zostać usuniętych ponad 140 filmów. Na szczęście nie wszystkie zostały usunięte.

Poniżej prezentujemy listę filmów, które wczoraj jednak zostały usunięte z oferty Netflix Polska i w części zasiliły ofertę Amazon Prime Video Polska:

Inception / Incepcja (2010) – film2g28m8,15/10 – polskie napisy i lektor

Thriller science-fiction o życiu szpiega przemysłowego, który zakrada się do umysłów innych ludzi, aby wpływać na ich myśli.

W rolach głównych: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page
Gatunki: Filmy nagrodzone, Filmy nagrodzone Oscarem, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Thrillery, Thrillery kryminalne, Thrillery psychologiczne, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy
Reżyser: Christopher Nolan

Oscarowy thriller sci-fi z Leonardo DiCaprio był czwartym na liście najbardziej dochodowych filmów 2010 roku.


netflix-Man of Steel-bg-1
Z dniem 6 stycznia 2018r. z oferty Netflix Polska zostaną usunięte również filmy:

Man of Steel / Człowiek ze stali (2013)  – film2g22m – 16+ – 7,43/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.1/10

Dziennikarz Clark Kent musi ukrywać swoje moce przed światem. Człowiek ze stali wkracza jednak do akcji, kiedy nikczemny generał planuje zniszczyć Ziemię.

W rolach głównych: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Filmy przygodowe, Filmy z superbohaterami i bohaterami komiksów, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy, Filmy przygodowe science fiction
Reżyser: Zack Snyder

Reaktywacja superlegendy z Amy Adams i Russellem Crowe’em. Film pobił rekord sprzedaży w kinach w weekend otwarcia.

A Christmas Story / Prezent pod choinkę (1983)
film dla dzieci i młodzieży – 1g33m – 7,96/10 – polskie napisy i lektor

Święta Bożego Narodzenia w stanie Indiana w latach 40. XX wieku. Dziewięcioletni chłopiec marzy o wiatrówce Red Ryder. Musi przekonać rodziców, że to bezpieczny prezent.

A Man Apart / Odwet (2003)
film – 1g49m – 7,27/10 – polskie napisy i lektor

Vin Diesel wciela sie w rolę agenta DEA, Seana Vettera, który to chce się zemścić za zabójstwo żony. Wszystko to dzieje sie podczas wojny gangów na granicy USA/Meksyk. Przywódcą jednego z nich, kartelu Baja, jest Meno Lucero ( Geno Silva), odsiadujący karę więzienia, natomiast na czele drugiego stoi tajemniczy typ znany jako Diablo. Agent Vetter wraz z partnerem (Larenz Tate) muszą połaczyć swe siły z uwięzionym Lucero, aby zniszczyć ich, jak sie okazuje, wspólnego wroga

A Night at the Opera / Noc w operze (1935)
film – 1g31m – 7,73/10 – polskie napisy i lektor

Słynna komedia z braćmi Marx w rolach głównych, z której pochodzi kultowa przezabawna scena w zatłoczonej kabinie na statku.

A Streetcar Named Desire / Tramwaj zwany pożądaniem (1951)
film – 2g4m – 7,49/10 – polskie napisy i lektor

Historia Blanche Dubois (Vivien Leigh), kobiety niezwykle delikatnej, znerwicowanej, szukającej swojego miejsca na świecie. Blanche pewnego dnia przybywa do Nowego Orleanu, aby odwiedzić swoją siostrę Stellę (Kim Hunter). Ma zamiar mieszkać u niej przez pewien czas, z czego nie jest zadowolony mąż Stelli, Stanley (Marlon Brando), człowiek gwałtowny i nieobliczalny. Konfrontacja kompletnie przeciwstawnych charakterów Stanleya i Blanche oraz ciągłe emocjonalne napięcie prowadzą do kłótni, awantur i wybuchów furii. W to wszystko wmieszane są jeszcze problemy majątkowe i miłosne…

A Very Harold and Kumar Christmas / Harold i Kumar: Spalone święta (2011)
film – 1g29m – 6,93/10 – polskie napisy i lektor

Po spaleniu przez Kumara bożonarodzeniowej choinki w domu Harolda wiecznie upaleni kumple wikłają się w rozgrywki z mafią podczas gwiazdkowej przygody na Manhattanie.

Adventureland / Kraina przygód (2009)
film – 1g46m – 6,77/10 – polskie napisy i lektor

Jamesa nie stać na wymarzone wakacje w Europie. Postanawia więc zarobić parę groszy i zatrudnia się w parku rozrywki.

American History X / Więzień nienawiści (1998)
film – 1g58m – 8,42/10 – polskie napisy i lektor

Opowieść o skinheadzie Dereku, który po brutalnym zabiciu Afroamerykanina próbującego okraść mu mieszkanie, trafia do więzienia. Za kratkami nie ma łatwego życia, gdyż wieść o jego czynach i przywództwie nad miejscową grupą skinheadów jest znana wszystkim współwięźniom. Jednak z biegiem czasu, pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń, jego spojrzenie na czarnoskóre społeczeństwo zmienia się. Po odsiedzeniu wyroku Derek stara się wyrwać z rasistowskiej “organizacji” swojego młodszego brata, który powoli zbliża się do upadku.

Batman and Robin / Batman i Robin (1997)
film – 2g4m – 6,02/10 – polskie napisy i dubbing

Przerażliwy chłód spraliżował Gotham City. Znękane miasto ponownie staje w obliczu zagłady. Ostanią nadzieją na ocalenie jest Batman. Gdy na nocnym niebie pojawia się znak nietoperza, Batman natychmiast rusza na pomoc w swoim potężnym, niesamowitym Batmobilu. Tym razem nie jest sam. Towarzyszy mu przyjaciel i pomocnik-Robin, który na swym turbo motocyklu podąża jak cień za pojazdem Batmana.

Batman Forever (1995)
film – 2g1m – 6,43/10 – polskie napisy i lektor

Kolejna, trzecia część przygód jednego z największych komiksowych bohaterów Batmana. Jego przeciwnikami tym razem są Człowiek Zagadka i Dwie Twarze. Jednak Batman nie będzie sam, u jego boku stanie nowy pomocnik Robin i piękna pani psycholog.

Batman Returns / Powrót Batmana (1992)
film – 2g6m – 7,03/10 – polskie napisy i lektor

Skorumpowany biznesmen, szkaradny Pingwin i tajemnicza Kobieta-Kot snują intrygę, by przejąć miasto. Czy Batmanowi uda się ich powstrzymać?

Before Sunrise / Przed wschodem słońca (1995)
film – 1g40m – 6,9/10 – polskie napisy i lektor

Podczas podróży pociągiem do Wiednia amerykański turysta rozmawia z pewną kobietą i przekonuje ją, aby spędziła z nim swój ostatni dzień w Europie.

Bonnie and Clyde / Bonnie i Clyde (1967)
film – 1g50m – 7,45/10 – polskie napisy i lektor

Partnerzy w przestępstwie, kochankowie i bohaterowie ludowych legend, Bonnie i Clyde, wyruszają w krwawą podróż przez pogrążone w kryzysie Stany Zjednoczone.

Casablanca (1942)
film – 1g42m – 8,26/10 – polskie napisy i lektor

Trwa wojna. Rick prowadzi w Casablance nocny klub. Pewnego dnia zjawia się tam Ilsa, kobieta, w której niegdyś Rick był bardzo zakochany. Planowali wspólnie wyjechać do Paryża, lecz jego ukochana nie zjawiła się w umówionym miejscu. Mroczne tajemnice i klimat wojennej okupacji stanowi tło do opowieści o głębokim i uczuciu i trudnych wyborach życiowych.

Chasing Amy / W pogoni za Amy (1997)
film – 1g53m – 7,14/10 – polskie i lektor

Rysownik komiksów, Holden McNeil, dowiaduje się, że kobieta jego marzeń jest lesbijką. To jednak go nie powstrzymuje.

Clerks / Sprzedawcy (1994)
film – 1g31m – 7,38/10 – polskie napisy i lektor

Dzień z życia Dantego i Randala, niezwykle bystrych, nieprzebierających w słowach i znudzonych na śmierć sprzedawców.

Contagion (2011)
film – 1g46m – 6,87/10 – polskie napisy i lektor

Grupa lekarzy musi powstrzymać epidemię śmiertelnego wirusa, zanim ten unicestwi ludzkość.

Doubt / Wątpliwość (2008)
film – 1g43m – 7,18/10 – polskie napisy i lektor

Katolicka szkoła na Bronxie w 1964 roku. Charyzmatyczny ksiądz Flynn usiłuje złagodzić panujące w szkole obyczaje. Robi to wbrew kierującej szkołą zakonnicy – siostrze Aloysius Beauvier, która wierzy jedynie w surową dyscyplinę. Kiedy do szkoły zostaje przyjęty pierwszy czarnoskóry uczeń, a jedna z sióstr zauważa, że ojciec Flynn poświęca mu więcej uwagi niż innym dzieciom, siostra Beauvier rozpoczyna prawdziwą krucjatę, która ma na celu usunięcie księdza ze szkoły. Bez żadnych dowodów, jedynie polegając na własnym przeczuciu, zakonnica podejmuje walkę. Czy ma rację? Czy wolno jej na podstawie niejasnych odczuć oskarżać drugiego człowieka? Czy poznamy w końcu prawdę?

Ella Enchanted / Zaklęta Ella (2004)
film – 1g36m – 7,53/10 – polskie napisy i lektor

Ella chce zdjąć z siebie klątwę ślepego posłuszeństwa („dar” od matki chrzestnej — wróżki), która nie pozwala jej podążać za marzeniami.

Equilibrium (2002)
film – 1g47m – 7,62/10 – polskie napisy i lektor

W państwie Libria zawsze panuje pokój między ludźmi. Aby równowaga nie uległa zachwianiu, ludność musi codziennie zażywać dawkę Proziumu, który całkowicie zabija emocje. Odmowa zażycia lekarstwa karana jest śmiercią. John Preston zajmuje się wyszukiwaniem i eliminowaniem tych, którzy nie zażywają swoich porcji leku. Jednakże pewnego razu sam pomija dawkę Proziumu – i odkrywa nowy niezwykły świat pełen różnych wrażeń, co daje mu siłę do walki o wolność.

Extremely Loud and Incredibly Close / Strasznie głośno, niesamowicie blisko (2011)
film – 2g9m – 7,1/10 – polskie napisy i lektor

Wierząc, że przed śmiercią 11 września jego ojciec zostawił mu wiadomość, młody Oskar wyrusza na emocjonującą odyseję przez Nowy Jork.

Friday / Piątek (1995)
film – 1g31m – 7,67/10 – polskie napisy i lektor

Akcja dzieje się przez jeden dzień. Jest tytułowy piątek. Craig (Ice Cube) i Smokey (Chris Tucker) są najlepszymi przyjaciółmi i mieszkają w sąsiedztwie Compton, w Los Angeles. Główny bohater zostaje zwolniony z pracy, a Smokey ma kłopoty ze spłatą długu dla Stonogi (Faizon Love). Postanawiają razem spłacić dług i w miarę możliwości uporać się z miejscowym gangsterem Deebo (Tommy ‘Tiny’ Lister).

Friday After Next / Kolejny piątek (2002)
film – 1g24m – 7,47/10 – polskie napisy i lektor

W trzeciej odsłonie kultowej serii Craig i Day-Day pracują jako ochroniarze i próbują schwytać złodzieja, który wykrada gwiazdkowe prezenty.

From Dusk Till Dawn / Od zmierzchu do świtu (1996)
film – 1g48m – 7,4/10 – polskie napisy i lektor

Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money / Od zmierzchu do świtu 2: Krwawa forsa (1999)
film – 1g28m – 5,98/10 – polskie napisy

Pięciu rzezimieszków postanawia obrabować bank w Meksyku. Nie podejrzewają, że przyjdzie im stawić czoła jadowitym wampirom.

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman’s Daughter / Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata (1999)
film – 1g34m – 6,3/10 – polskie napisy

Akcja filmu toczy się na początku XX wieku w Meksyku. Przestępca Johnny Madrid ucieka spod stryczka z córką kata, rozpoczynając nową przygodę.

Gone Baby Gone / Gdzie jesteś, Amando (2007)
film – 1g53m – 7,42/10 – polskie napisy i lektor

Gdy znika czteroletnia Amanda, dwóch detektywów ryzykuje wszystko, by odnaleźć zaginioną.

Gone with the Wind / Przeminęło z wiatrem (1939)
film – 3g53m – 8,28/10 – polskie napisy i lektor

Tuż przed wybuchem wojny secesyjnej pochłonięta sobą i uparta dama z amerykańskiego Południa, Scarlett O’Hara, poznaje równie nieustępliwego Rhetta Butlera.

Good Will Hunting / Buntownik z wyboru (1997)
film – 2g6m – 8,34/10 – polskie napisy i lektor

Will jest szarym 20-latkiem z ubogiej dzielnicy. Odkrycie talentu matematycznego i poznanie dziewczyny zmusi go do przewartościowania swojego życia. W podjęciu decyzji pomaga mu psycholog.

GoodFellas / Chłopcy z ferajny (1990)
film – 2g25m – 8,55/10 – polskie napisy i lektor

Film opowiadający historię Henryego Hilla (Ray Liotta), który już jako dzieciak chciał zostać gangsterem. Chłopak rozpoczyna swą karierę u boku Tommiego DeVito (Joe Pesci). Z czasem pnie się coraz wyżej co pozwala mu poznać Jimmyego Conwaya (Robert De Niro). Zapragnie być taki jak on. Mieć pieniądze, przyjaciół, wpływy i popularność.

Gran Torino (2008)
film – 1g51m – 8,38/10 – polskie napisy i lektor

Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego – Gran Torino z 1972 roku.

Gremlins / Gremliny rozrabiają (1984)
film – 1g46m – 7,18/10 – polskie napisy i lektor

Rand Peltzer w sklepie ze starociami znajduje nietypowy prezent dla swojego syna – milutkie, małe zwierzątko z wielkimi uszami i oczami. Mogwaj jest bardzo przyjacielski, ale w obchodzeniu się z nim trzeba przestrzegać pewnych reguł. Przypadkowo jedna z nich zostaje złamana i mały stworek (Gizmo) zaczyna się rozmnażać…

Hall Pass / Bez smyczy (2011)
film – 1g45m – 6,85/10 – polskie napisy i lektor

Dwaj mężowie zostają na siedem dni „zwolnieni z małżeństwa” przez swoje żony. Przez tydzień mogą sypiać z tyloma kobietami, z iloma zechcą.

Happy Feet / Tupot małych stóp (2006)
film dla dzieci i młodzieży – 1g48m – 7,15/10 – polskie napisy i dubbing

W Imperium Pingwinów, wszystkie te ptaki uprzyjemniają sobie czas śpiewaniem. Jest to ich naturalny dar, który wykorzystują z wielkim zapałem. Jednak któregoś dnia rodzi się jeden maluszek, który nie potrafi śpiewać. Na szczęście malec wyjątkowo dobrze stepuje i po wielu perypetiach zdobywa upragnioną akceptację.

Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 (2011)
film dla dzieci i młodzieży – 1g39m – 7,25/10 – polskie napisy i dubbing

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams). Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć.

Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay / Harold i Kumar uciekają z Guantanamo (2008)
film – 1g40m – 6,87/10 – polskie napisy i lektor

Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię – ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany.

He’s Just Not That Into You / Kobiety pragną bardziej (2009)
film – 2g9m – 6,89/10 – polskie napisy i lektor

Wielkoekranowa adaptacja bestsellerowej powieści Grega Behrendta, opowiadająca o uczuciowych zawirowaniach spragnionych miłości mieszkańców Baltimore.

Jack the Giant Slayer / Jack pogromca olbrzymów (2013)
film – 1g54m – 7,08/10 – polskie napisy i dubbing

Pradawny spór ożywa, kiedy młody mężczyzna imieniem Jack (Nicholas Hoult) przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrzymy, po raz pierwszy od stuleci uwolnione na ziemi, usiłują odzyskać panowanie nad lądem, który kiedyś utraciły, a Jack musi stanąć do walki i je powstrzymać. W walce o królestwo, lud i miłość odważnej księżniczki musi zmierzyć się z niepokonanymi wojownikami, choć dotychczas wierzył, że istnieją tylko w legendach… Teraz sam może stać się legendą.

Jay and Silent Bob Strike Back / Jay i Cichy Bob kontratakują (2001)
film – 1g44m – 7,22/10 – polskie napisy i lektor

Jest to ostatni film z udziałem duetu Jay (w tej roli Jason Mewes) i Silent Bob (Smith), pary dealerów narkotyków, która pojawiała się we wszystkich dotychczasowych produkcjach Kevina Smitha. Pierwszy z nich, używając wulgarnych słów w osobliwy sposób komentuje rzeczywistość, nieustannie nawiązując do seksu, drugi nie mówi prawie wcale, ale gdy już się odezwie wygłasza ważną kwestię dla filmu.

Kate and Leopold / Kate i Leopold (2001)
film – 1g58m – 6,84/10 – polskie napisy i lektor

Współczesna kobieta podejmuje wyzwanie pokazania dzisiejszego świata czarującemu podróżnikowi w czasie: arystokracie z XIX w.

Kill Bill: Vol. 1 / Kill Bill Volume 1 (2003)
film – 1g50m – można pobrać – 7,71/10 – polskie napisy i lektor

Płatna zabójczyni wpada w zasadzkę urządzoną przez swojego bezwzględnego szefa, Billa, i kolegów po fachu. Cudem uszedłszy z życiem, zaczyna planować zemstę.

Kill Bill: Vol. 2 / Kill Bill 2 (2004)
film – 2g17m – 7,71/10 – polskie napisy i lektor

Dalszy ciąg losów zdradzonej i pozostawionej na pewną śmierć panny młodej (Uma Thurman). Niegdyś należąca do elity płatnych zabójców, budzi się po 4 latach ze śpiączki. Postanawia zemścić się na “Billu” (Carradine), człowieku, który ją wystawił. Droga do słodkiej zemsty nie będzie łatwa, bo po najpierw musi “zneutralizować” bezwzględnych wspólników Billa. Po 6 latach Quentin Tarantino powraca w wielkim stylu. Jak sam twierdzi “Kill Bill” to film, o którym marzył od dawna. Akcja filmu nawiązujące do najlepszych tradycji filmów samurajskich, Kung-fu i spaghetti westernów.

Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole / Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga’Hoole (2010)
film – 1g36m – 7,42/10 – polskie napisy i dubbing

Soren to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga’Hoole. Gdy wraz ze starszym bratem wypada z gniazda, ich jedyną nadzieją jest odnalezienie legendarnych wojowników.

License to Wed / Licencja na miłość (2007)
film – 1g27m – 6,39/10 – polskie napisy i lektor

Ben i Sadie czeka prawdziwy sprawdzian miłości. Muszą bowiem zaliczyć dość niecodzienny kurs przedmałżeński, zanim ich pastor udzieli im ślubu.

Life as We Know It / Och, życie (2010)
film – 1g54m – 7,66/10 – polskie napisy i lektor

Już od pierwszej randki Holly i Eric szczerze się nienawidzą. Muszą jednak jakoś ze sobą wytrzymać — mają za zadanie wspólnie wychowywać dziecko przyjaciółki.

Life Is Beautiful / Życie jest piękne (1997)
film – 1g56m – 8,35/10 – polskie napisy i lektor

Kelner o żydowskich korzeniach trafia z żoną i synem do obozu koncentracyjnego, gdzie stara się chronić dziecko przez zabawę.

Little Nicky / Mały Nicky (2000)
film – 1g30m – 6,21/10 – polskie napisy i lektor

Szatan zsyła na ziemię swego uroczego, ale wyjątkowo mało rozgarniętego syna, Nicka, aby przyprowadził mu z powrotem dwóch starszych synów próbujących pozbawić go władzy.

My Sister’s Keeper / Bez mojej zgody (2009)
film – 1g49m – 8,02/10 – polskie napisy i lektor

Sara i Brian podejmują decyzję o leczeniu poważnie chorej córki. Relacje rodzinne ulegają znacznemu pogorszeniu, gdy młodsza z sióstr odkrywa tajemnicę związaną z jej narodzinami.

National Lampoon’s Christmas Vacation / Witaj, Święty Mikołaju (1989)
film – 1g37m – 8,12/10 – polskie napisy i lektor

Clark Griswold (Chevy Chase) postanawia zorganizować piękne święta całej rodzinie. Przyłączają się do nich jego rodzice i teściowie. Wydawałoby się, że te święta będą szczególne. I były. Ale z powodu licznych wpadek. Pięknie przyozdobiony dom nie chciał się świecić, pojawił się brat Clarka, choinka była za duża, zabrakło premii z zakładu pracy. To tylko część katastrof, jakie nawiedziły dom bohatera. A to dopiero początek kłopotów…

Nights in Rodanthe / Noce w Rodanthe (2008)
film – 1g36m – 6,9/10 – polskie napisy i lektor

Chirurg Paul Flanner z powodu huraganu zostaje uwięziony jako jedyny gość w pensjonacie na wybrzeżu Karoliny Północnej, na zawsze odmieniając życie młodej kobiety.

North by Northwest / Północ – północny zachód (1959)
film – 2g16m – 8,02/10 – polskie napisy i lektor

Roger Thornhill jest pracownikiem agencji reklamowej. Pewnego dnia mężczyzna wychodząc z pracy zostaje porwany przez szpiegów obcego wywiadu, którzy biorą go za agenta CIA. Po przesłuchaniu próbują zabić mężczyznę. Thornhillowi udaje się przeżyć, ale musi uciekać przed ścigającymi go agentami.

Paid in Full / Płatne w całości (2002)
film – 1g38m – 8,27/10 – polskie napisy i lektor

Akcja rozgrywa się w Harlemie w latach 80. XX wieku. Miejskie ganki konkurują o władzę. Największe pieniądze przynosi handel narkotykami. Wszyscy kumple Ace’a tkwią w tym biznesie, a on sam pozostaje z boku. Któregoś dnia los stawia na jego drodze Lulu, bossa gandu dilerów. Ten oferuje chłopakowi pracę.

Pulp Fiction (1994)
film – 2g34m – 8,2/10 – polskie napisy i lektor

Przemoc i odkupienie w opowieści o dwóch płatnych mordercach pracujących na zlecenie mafii, żonie gangstera, bokserze i parze okradającej ludzi w restauracji.

Red Riding Hood / Dziewczyna w czerwonej pelerynie (2011)
film – 1g39m – 6,72/10 – polskie napisy i lektor

Przepełniona smutkiem i strachem Valerie musi podjąć życiową decyzję, podczas gdy miasteczko, w którym mieszka, terroryzuje legendarny wilkołak.

Rosemary’s Baby (2014)
serial – 6,75/10 – polskie napisy

Po przeprowadzce do Paryża młoda para znajduje pozornie doskonałe mieszkanie, ale szybko odkrywa, że diabeł tkwi w szczegółach.

Scary Movie / Straszny film (2000)
film – 1g28m – 6,7/10 – polskie napisy i lektor

Bracia Wayans postanowili wyśmiać największe hollywoodzkie hity. Na pierwszy ogień poszły „Krzyk”, „Koszmar minionego lata”, „Matrix” oraz „American Pie”.

Scary Movie 2 / Straszny film 2 (2001)
film – 1g22m – 6,81/10 – polskie napisy i lektor

Pierwsza część z serii „Straszny film” parodiowała horrory typu „Krzyk”. W kolejnej części twórcy wyśmiewają filmy o nawiedzonych domach.

Scary Movie 3 / Straszny film 3 (2003)
film – 1g24m – 6,59/10 – polskie napisy i lektor

Trzecia część serii parodii horrorów (i nie tylko) przekracza wszelkie granice, wyśmiewając takie tytuły, jak „The Ring”, „Władca pierścieni”, „Matrix” czy „8. Mila”.

Scream / Krzyk (1996)
film – 1g51m – 6,58/10 – polskie napisy i lektor

Rok po brutalnym morderstwie jej matki licealistka wraz z grupą znajomych musi zmierzyć się z serialnym zabójcą z obsesją na punkcie horrorów.

Scream 2 / Krzyk 2 (1997)
film – 2g0m – 6,35/10 – polskie napisy i lektor

Gale napisała bestseller, na podstawie którego nakręcono film. Na krótko przed premierą zaczyna się seria tajemniczych morderstw.

Scream 3 / Krzyk 3 (2000)
film – 1g56m – 6,4/10 – polskie napisy i lektor

W kolejnej odsłonie pełnego elementów komediowych horroru Sidney Prescott znów staje do walki z oszalałym mordercą, tym razem na planie filmowym.

Serendipity / Szczęśliwy zbieg okoliczności (2001)
film – 1g30m – 7,16/10 – polskie napisy i lektor

Kiedy Sara i Jonathan zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, postanawiają sprawdzić, czy są sobie przeznaczeni.

Sin City / Miasto grzechu (2005)
film – 2g4m – 7,36/10 – polskie napisy i lektor

Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni – odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy

Speed Racer (2008)
film – 2g15m – 6,14/10 – polskie napisy i dubbing

Emile Hirsch jako Speed w filmowej adaptacji popularnej japońskiej serii animowanej z lat 60. Kolejne dzieło Lany i Andyʼego Wachowskich.

Spy Kids / Mali agenci (2001)
film dla dzieci i młodzieży – 1g27m – 6,75/10 – polskie napisy i dubbing

Dzieciaki Carmen i Juni muszą uratować swoich rodziców-tajnych agentów z rąk diabolicznego złoczyńcy Alexandra Miniona.

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams / Mali agenci 2: Wyspa marzeń (2002)
film dla dzieci i młodzieży – 1g40m – 6,95/10 – polskie napisy i dubbing

Mali agenci Carmen i Juni Cortez łączą siły z innymi nieustraszonymi dzieciakami (Garym i Gerti Giggles), by rozprawić się z nikczemnym naukowcem.

Spy Kids 3: Game Over / Mali agenci 3: Koniec gry (2003)
film dla dzieci i młodzieży – 1g22m – 7,05/10 – polskie napisy i dubbing

Carmen została uwięziona w wirtualnej rzeczywistości gry autorstwa nowego wroga dzieciaków — Zabawkarza. Juni musi ją uratować!

Starsky and Hutch / Starsky i Hutch (2004)
film – 1g40m – 6,17/10 – polskie napisy i lektor

Policjanci Starsky i Hutch bardzo się od siebie różnią, muszą jednak współpracować, by rozwiązać ważną sprawę. Z pomocą przyjdzie im informator Huggy Bear.

Swingers (1996)
film – 1g36m – 7,4/10 – polskie napisy i lektor

Przyjaciele nieszczęśliwego, początkującego komika starają się pomóc mu zapomnieć o byłej dziewczynie, zabierając go do barów i klubów w Los Angeles.

The Amityville Horror / Horror Amityville (2005)
film – 1g29m – 6,82/10 – polskie napisy i lektor

Ten przerażający remake klasycznego horroru z 1979 r. jest historią rodziny Lutz, której nowy dom ma makabryczną przeszłość i jest siedliskiem demonów.

The Boy in the Striped Pyjamas / Chłopiec w pasiastej piżamie (2008)
film – 1g34m – 8,42/10 – polskie napisy i lektor

Lata 40-te, czas wojny. Bruno ma 8 lat mieszka w Berlinie razem z siostrą i rodzicami. Jednak pewnego dnia rodzina przenosi się na wieś, aby towarzyszyć ojcu – niemieckiemu oficerowi – w jego nowej pracy. Bruno łamie zakaz opuszczania nowego domu i poznaje okolicę. W ten sposób zaprzyjaźnia się ze Szmulem – chłopcem, który mieszka w innym, nieznanym świecie za kolczastym ogrodzeniem…

The Bugs Bunny Road Runner Movie / Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg (1979)
film dla dzieci i młodzieży – 1g37m – 7,7/10 – polskie napisy i dubbing

Pełnometrażowe wydanie przygód Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra. Kompilacja jedenastu najlepszych kreskówek Looney Tunes.

The Campaign / Wyborcze jaja (2012)
film – 1g25m – 6,64/10 – polskie napisy i lektor

Wzajemne obrzucanie się błotem zdaje się nie mieć końca, gdy do walki o władzę z wieloletnim kongresmenem z Karoliny Północnej staje kandydat o znikomym doświadczeniu.

The Conjuring / Obecność (2013)
film – 1g51m – 7,76/10 – polskie napisy i lektor

Obecność opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

The Dukes of Hazzard / Diukowie hazardu (2005)
film – 1g43m – 6,07/10 – polskie napisy i lektor

Kuzyni Bo i Luck Duke, szalejący po Hazzard County w swym niezawodnym Dodge’u Chargerze, powracają w nowej adaptacji znanego serialu.

The Great Raid / VI Batalion (2005)
film – 2g12m – 7,48/10 – polskie napisy i lektor

II wojna światowa. Oddział amerykańskich żołnierzy na śmiałej misji ratunkowej — muszą ocalić Amerykanów i Filipińczyków pojmanych przez armię japońską.

The Maltese Falcon / Sokół maltański (1941)
film – 1g40m – 7,86/10 – polskie napisy i lektor

W tym klasycznym filmie noir, w którym panna Wonderly szuka ochrony przed niejakim Thursbym, Humphrey Bogart wcielił się w rolę detektywa Sama Spade’a.

The Talented Mr. Ripley / Utalentowany pan Ripley (1999)
film – 2g18m – 7,07/10 – polskie napisy i lektor

Czarujący socjopata wkracza w luksusowy świat syna bogatego biznesmena. Raz zakosztowawszy bogactwa i przepychu, nie cofnie się przed niczym, byle ich nie utracić.

The Treasure of the Sierra Madre / Skarb Sierra Madre (1948)
film – 2g6m – 7,64/10 – polskie napisy i lektor

Oscarowy film, opowiadający historię trójki poszukiwaczy złota. Droga do bogactwa okazuje się jednak wyboista, zwłaszcza gdy do gry wkracza paranoja.

The Wizard of Oz / Czarnoksiężnik z Oz (1939)
film – 1g41m – 8,31/10 – polskie napisy i lektor

Potężne tornado przenosi Dorotkę do przedziwnej, czarodziejskiej krainy Oz, zamieszkałej przez karły, latające małpy i wielobarwne konie.

There Will Be Blood / Aż poleje się krew (2007)
film – 2g38m – 7,44/10 – polskie napisy i lektor

Biznes to wojna. I to taka, w której nie bierze się jeńców. Aby zgromadzić wielki majątek, trzeba być bezwzględnym i gotowym na wszystko. Takim właśnie człowiekiem był Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis). Na przełomie XIX i XX wieku udało mu się odkryć złoża ropy naftowej w Nowym Meksyku. Umiejętnie inwestując kapitał, Plainview dorobił się całkiem pokaźnej fortuny. Sukces miał jednak swoją cenę – Daniel stał się potworem znienawidzonym przez wszystkich. Nie cofał się przed niczym, nawet jeśli w grę wchodził szantaż czy zabójstwo. W swoim dziele reżyser (Paul Thomas Anderson) pokazał brutalne narodziny wielkiego, amerykańskiego kapitału.

Training Day / Dzień próby (2001)
film – 2g2m – 7,59/10 – polskie napisy i lektor

Świeżo upieczony gliniarz Jake Hoyt marzy, by łapać kryminalistów. Chce stać po stronie prawa, nie przypuszcza jednak, jak wielkie wyzwanie szykuje dla niego los. Jego partnerem przez najbliższe 24 godziny ma być bowiem Alonzo Harris, tajniak bardziej niebezpieczny od najgorszego bandyty. Harris patroluje okolicę w swym szpanerskim wozie, czując się panem świata. Budzi fascynację i odrazę, stał się bowiem uosobieniem tego, z czym powinien walczyć.

Troy / Troja (2004)
film – 2g42m – 7,48/10 – polskie napisy i lektor

Ludzie walczą od stuleci. Niektórzy ze względu na władzę, inni z powodu chwały lub honoru, niektórzy zaś z miłości. W starożytnej Grecji namiętność, jaka połączyła parę najbardziej znanych kochanków w literaturze świata – Parysa, księcia Troi (Orlando Bloom) i Helenę (Diane Kruger), królową Sparty, stała się przyczyną wojny, za której przyczyną legła w ruinach cała cywilizacja. Porwanie Heleny to obraza, której mąż, król Menelaos (Brendan Gleeson), nie może puścić płazem.

Unforgiven / Bez przebaczenia (1992)
film – 2g10m – 8,01/10 – polskie napisy i lektor

William Munny, były handlarz bronią, z niechęcią podejmuje się ostatniego zlecenia, mając jeszcze większe opory przed współpracą z młodym i chełpliwym partnerem.

We’re the Millers / Millerowie (2013)
film – 1g49m – 7,7/10 – polskie napisy i lektor

David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan.

Wedding Crashers / Polowanie na druhny (2005)
film – 1g59m – 7,58/10 – polskie napisy i lektor

Dwóch kumpli owija sobie kobiety wokół palca i wykorzystuje do własnych celów. Gdzie wyszukują swoje ofiary? Wpraszają się na wesela.

Willy Wonka and the Chocolate Factory / Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
film – 1g39m – 7,67/10 – brak polskiej wersji językowej

Ekscentryczny Willy Wonka ogłasza, że szczęśliwi znalazcy ukrytych w batonikach biletów zostaną wpuszczeni do jego sekretnego czekoladowego królestwa.

Wrath of the Titans / Gniew tytanów (2012)
film – 1g39m – 6,91/10 – polskie napisy i lektor

Mija dziesięć lat od pamiętnej wyprawy, w której Perseusz (Sam Worthington) wraz z towarzyszami udał się do podziemnego świata, by stawić czoła samemu Hadesowi (Ralph Fiennes), oraz zgładzić potwornego Krakena. Syn Zeusa wiedzie spokojne życie rybaka, a także samotnie wychowuje swego dziesięcioletniego syna. Tymczasem na Olimpie rozpoczyna się walka o dominację pomiędzy Olimpijskimi Bogami na czele z Zeusem (Liam Neeson), a Tytanami i ich straszliwym przywódcą, ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona (Danny Houston) – Kronosem – który próbuje uwolnić się z podziemnych lochów Tartaru. Gdy okazuje się, że Ares (Édgar Ramírez) oraz Hades zdradzają Zeusa i zostają sprzymierzeńcami Kronosa, którego siły rosną wraz z wysysaniem mocy Zeusa, na ziemi rozpętuje się piekło. Perseusz jeszcze raz zmuszony jest udać się w niebezpieczną podróż, w której wraz z nowymi towarzyszami celem będzie uratowanie ojca i obalenie Tytanów.

UWAGA: W następnym newsie podamy listę filmów, które pozostały dalej w ofercie Netflix Polska.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (06.01.2017)

Styczniowe nowości w ofercie Showmax Polska – informacja prasowa


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner