Netflix: The Rain – drugi sezon potwierdzony!

Facebooktwitter

Netflix potwierdził drugi sezon duńskiego serialu oryginalnego The Rain! Produkcja została doceniona zarówno przez krytyków, jak i przez publiczność na całym świecie – m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji i w Niemczech oraz w samej Danii.

Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się jeszcze w tym roku, a premiera planowana jest na rok 2019.

PROGNOZA POGODY – DESZCZ POWRÓCI! Chociaż lato za pasem, nie uchronimy się przed deszczem…

Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych Netflix, powiedział:

“Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice”.

Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca The Rain powiedział:

“Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata The Rain i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć”.

Twórcami serialu „The Rain” są Jannik Tai Mosholt („Rząd”, „Rita”, „Bedrag”), Esben Toft Jacobsen („Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) i Christian Potalivo („Dicte”, „Nowi lokatorzy”, „Lang historie kort”). W rolach głównych występują Alba August („Förtroligheten”, „Jordskott” i „Unga Astrid”), Mikkel Boe Følsgaard („Kochanek królowej”, „Scheda”), Lucas Lynggaard Tønnesen („Tidsrejsen”, „Kobieta w klatce”), Lars Simonsen („Most nad Sundem”, „Braterstwo”), Iben Hjejle („Dicte”, „Przeboje i podboje”), Angela Bundalovic („Zakochani widzą słonie”, „Gwałt”), Sonny Lindberg („Scheda”, „Anti”), Jessica Dinnage („Winni”, „Mistrz”), Lukas Løkken („En-To-Tre-Nu!”) oraz Johannes Kuhnke („Turysta”).


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na czerwiec 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Dzień Dziecka w HBO i HBO GO

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (30.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner