Dzień Dziecka w HBO i HBO GO

Facebooktwitter

1 czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka to idealny pretekst, by znaleźć czas na relaks przed ekranem zarówno dla młodych ciałem, jak i duchem. Z tej okazji HBO i HBO GO na cały weekend przygotowało dla widzów wiele godzin znakomitej, rodzinnej rozrywki.

Ulubione bajki i filmy animowane to rozrywka nie tylko dla najmłodszych widzów, ale często także ich rodziców. Letni czerwcowy weekend to dobry powód, aby urządzić rodzinny seans i zrobić swoim pociechom, a także sobie, prawdziwy Dzień Dziecka – same przyjemności, zero obowiązków.

W piątek, 1 czerwca 2018r. już od samego rana w HBO na widzów czeka kilka godzin zabawy z najbardziej niesfornymi zabawkami na świecie, czyli Toy Story, Toy Story 2 oraz Toy Story 3. Popołudniową porą rozpoczyna się szalona Disney’owska przygoda w towarzystwie młodego geniusza Lewisa, który wyrusza z nowym przyjacielem w podróż do przyszłości, aby odzyskać swój wynalazek – to w filmie animowanym Rodzinka Robinsonów.

W HBO2 najmłodsi miłośnicy czterech kółek będą mogli przeżywać przygody wraz z ambitnym i niestrudzonym Zygzakiem McQueenem, który nie jest zwykłym samochodem wyścigowym. W trzech częściach kasowego hitu – Auta, Auta 2 oraz Auta 3 – szybkie jak błyskawica małe autko udowodni, że posiadanie marzeń i przyjaciół jest w życiu niezwykle ważną sprawą. Filmy przeplatane będą kilkuminutowymi animacjami o perypetiach poszczególnych bohaterów Aut (np. Ogniomistrz czy Złomek i wehikuł czasu). Za wszystkie to produkcje odpowiada wytwórnia Pixar. Wieczorem natomiast starsze dzieci wraz z rodzicami będą mogły wyruszyć w międzygwiezdną podróż ze Strażnikami Galaktyki.

W HBO GO zarówno filmy, jak i seriale dla całej rodziny dostępne są przez cały czas, bez względu na porę dnia i zaplanowaną ramówkę. Wśród nowości, które dodane zostaną do serwisu tego dnia znajdą się: LEGO BATMAN: Film, Uniwersytet Potworny, Potwory i spółka, Kung Fu Panda oraz Bociany, a także cały drugi sezon Pingwinów z Madagaskaru.

To jednak nie wszystko, tego dnia w serwisie także prawdziwa gratka dla wielbicieli Teorii wielkiego podrywu – premiera całego sezonu serialu Młody Sheldon, opowiadającego o dzieciństwie Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego pierwowzoru.

Dla tych, którzy nie zamierzają poprzestać tylko na piątku i świętować będą cały weekend, rodzinne propozycje pojawią się także w sobotę i niedzielę. Wśród nich znajduje się niedzielna premiera – 3 czerwca w HBO i HBO GO będzie można obejrzeć Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. To opowieść o przygodach Newta Scamande’a – ulubionego pisarza znanego wszystkim Harry’ego Pottera, który w trakcie krótkiego pobytu w Nowym Jorku przeżywa niezwykłe przygody.

Szczegółowy program znajduje się na stronie: www.hbo.pl/schedule/vertical_view/06/01.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na czerwiec 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (30.05.2018)

HBO GO Polska – dzisiejsza aktualizacja (29.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner