HBO GO Polska – dzisiejsza aktualizacja (29.05.2018)

Facebooktwitter

W serwisie HBO GO Polska pojawił się dzisiaj pierwszy odcinek drugiego sezonu dostępnego wcześniej w ofercie serialu wojennego.

Six (2017- ) – serial wojenny, sezon 2 – polskie napisy i lektor.

Drugi sezon serialu opowiadającego o amerykańskim oddziale do zadań specjalnych walczącym z wrogami Ameryki.

Nowym zadaniem nowoczesnego i świetnie wyszkolonego oddziału żołnierzy do zadań specjalnych jest odnalezienie i zniszczenie siatki terrorystycznej odpowiedzialnej za zabicie ich byłego dowódcy Richarda “Rip” Taggarta. Liderem grupy jest Joe “Bear” Graves (Barry Sloane), który łączy siły z pracującą dla CIA Giną Cline (Olivia Munn). Ich poszukiwania prowadzą niespodziewanie na terytoria tuż obok granicy z Rosją, gdzie wszelka pomyłka może skutkować wybuchem III wojny światowej.

Dziesięcioodcinkowy drugi sezon serialu sensacyjnego, który w niezwykle realistyczny sposób pokazuje współczesną wojnę i jej uczestników. Twórcom udaje się wiernie i z dbałością o szczegóły pokazać codzienne życie żołnierzy – ich emocje, zmagania z rzeczywistością i zaangażowanie w sprawę. Scenariusz zainspirowany został prawdziwymi historiami oddziału Navy SEAL, które pokazują, jak skomplikowane jest ich życie zawodowe i prywatne, a także jak trudne decyzje dotyczące życia i śmierci muszą często podejmować. Jednocześnie jest to historia wyjątkowego braterstwa i przyjaźni w trudnych warunkach. Twórcami serialu są nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles (Apollo 13, Castaway, Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej) oraz weteran wojennych operacji specjalnych, David Broyles. W głównych rolach występują: Walton Goggins (Nienawistna ósemka), Barry Sloane (Noe: Wybrany przez Boga), Kyle Schmid (Śmiertelna odwilż), Juan Pablo Raba (serial Narcos) oraz Olivia Munn (serial HBO Newsroom). Serial został wyprodukowany przez A+E Studios.

W rolach głównych: Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba, Edwin Hodge, Olivia Munn. 

S2:O1 – 43 min.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze aktualizacje i powrót do oferty (28.05.2018)

Czerwiec 2018 na Showmax Polska – zwiastuny i lista premier – info prasowe

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner