Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 10 listopada 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na listopad 2019r. swoją premierę w ofercie maja dziś 3 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Rodzina od zaraz / INSTANT FAMILY (2019) | film, komedia | 113m | 12+ | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.3/10

Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) są idealistyczną parą, która postanawia adoptować dziecko. Szybko jednak okazuje się, że cały proces jest bardzo skomplikowany. Wkrótce spotykają na swojej drodze rodzeństwo, w tym zbuntowaną piętnastolatkę (Isabela Moner), i z dnia na dzień stają się rodziną z trójką dzieci. Pete i Ellie szybko muszą nawiązać kontakt z dzieciakami. Towarzyszy temu mnóstwo nieoczekiwanych sytuacji oraz zwrotów akcji.Kapitalna komedia z przymrużeniem oka pokazująca perypetie pary próbującej zostać zastępczymi rodzicami trójki dzieci. Wyreżyserowany przez specjalizującego się w kinie komediowym Seana Andersa (Millerowie) obraz kipi dobrym humorem, ale pokazuje też trudy związane z procesem adopcyjnym w USA i stawania się rodziną. Odtwórcami głównych ról są dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja), Rose Byrne (X-Men: Pierwsza klasa), Isabela Moner (Transformers: Ostatni Rycerz), wyróżniona Nagrodą Akademii Octavia Spencer (Służące) oraz Tig Notaro (The Runaways: Prawdziwa historia). Zdjęcia do filmu były kręcone w Atlancie.

Reżyseria: Sean Anders
Obsada: Mark Wahlberg, Rose Byrne, Isabela Moner, Julie Hagerty, Tig Notaro, Octavia Spencer
Kraj: USA

Opis dystrybutora
Kiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Roe Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego świata adopcji. Wkrótce spotkają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną nastolatkę (Isabela Moner), i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary staną się rodziną z trojgiem dzieci. Towarzyszyć temu będzie mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych zwrotów akcji.Wystrzałowa miss / MISS BALA (2019) | film, akcja, thriller | 100m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.7/10

Gloria (Gina Rodriguez) jest młodą makijażystką z Hollywood, która pewnego dnia niespodziewanie zostaje wystawiona na ogromną próbę. Kiedy jej przyjaciółka zostaje porwana w meksykańskiej Tijuanie, kobieta musi zacząć współpracę z niebezpiecznym kartelem narkotykowym, co sprawi, że będzie musiała sprawdzić się w najbardziej ekstremalnych okolicznościach. Sytuacja komplikuje się tym bardziej, kiedy DEA nakazuje jej zostać podwójną agentką…Laureatka Złotego Globu Gina Rodriguez (serial Jane the Virgin) w roli zwykłej dziewczyny, która decyduje się na pełen odwagi czyn. Solidnie zrealizowany thriller pokazuje proces transformacji i wyzwania, jakie stoją na drodze bohaterki starającej się za wszelką cenę ocalić przyjaciółkę w potrzebie. Reżyserii obrazu podjęła się Catherine Hardwicke (Trzynastka), której bezbłędnie udaje się uchwycić dramaturgię zdarzeń. W obsadzie znaleźli się także Ismael Cruz Córdova (Maria, królowa Szkotów), Anthony Mackie (Władcy umysłów), Aislinn Derbez (serial Dom kwiatów) oraz Matt Lauria (serial Szminka w wielkim mieście).

Reżyseria: Catherine Hardwicke
Obsada: Gina Rodriguez, Anthony Mackie, Matt Lauria, Aislinn Derbez, Ismael Cruz Córdova
Kraj: USAPod oliwkami
/ THROUGH THE OLIVE TREES (1994) | film, komedia, dramat | 99m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Młody aktor zakochuje się w kobiecie, która gra w filmie jego żonę. Mimo że w prawdziwym życiu nie chce ona mieć z nim nic wspólnego, chłopak nie daje za wygraną. Sytuacja wywołuje zamieszanie na planie i sprawia, że nieszczęsny reżyser znajduje się w coraz bardziej patowej sytuacji.Ostatnia część porywającej trylogii zdobywcy canneńskiej Złotej Palmy Abbasa Kiarostamiego (Smak wiśni). Pełna uroku i delikatności komedia zanurzona jest głęboko w irańskiej tradycji. Obraz bada nieuchwytny i zarazem alchemiczny związek między kinem a rzeczywistością. W obsadzie znaleźli się: Mohamad Ali Keshavarz (Szach perski – aktor kinowy), Hossein Rezai (Doostan), Tahereh Ladanian, Farhad Kheradmand (A życie trwa dalej) oraz Zarifeh Shiva. Produkcja brała udział w konkursie głównym na MFF w Cannes. Otrzymała też nominację do nagrody Independent Spirit.

Reżyseria: Abbas Kiarostami
Obsada: Hossein Rezai, Zarifeh Shiva, Mohamad Ali Kesshavarz, Farhad Kheradmand, Tahereh Ladanian
Kraj: Iran


Polecamy również

Netflix Polska: 7 ciekawostek o serialu „Big Mouth”

Netflix Polska prezentuje wpadki z planu zdjęciowego 1, 2 i 3 sezonu „Stranger Things”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner