Sceny z życia małżeńskiego – nowy serial HBO zadebiutuje we wrześniu w ofercie w HBO i HBO GO. Oscar Isaac oraz Jessica Chastain w rolach głównych

Facebooktwitter

hbo go seriale

Sceny z życia małżeńskiego to nowy miniserial HBO na podstawie klasycznej już historii autorstwa Ingmara Bergmana. Twórcą i reżyserem serialu jest Hagai Levi. Premiera produkcji odbędzie się 13 września w HBO i HBO GO.

Sceny z życia małżeńskiego na nowo przedstawią klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. Mira (Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana – ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości.

hbo go seriale

hbo go seriale

Produkcja HBO jest pięcioodcinkową adaptacją szwedzkiego filmu i miniserialu autorstwa Ingmara Bergmana o tym samym tytule.

W główne role wcielą się Oscar Isaac (miniserial HBO Kto się odważy) oraz Jessica Chastain (nominowana do Oscara m.in. za rolę w filmie Wróg numer jeden).

Autorem oraz reżyserem serialu jest Hagai Levi (seriale HBO Terapia, Nasi chłopcy oraz serial The Affair). Serial produkowany jest dla HBO przez Media Res oraz Endeavor. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią: Hagai Levi, Michael Ellenberg, Lars Blomgren, Amy Herzog (która jest także współscenarzystką pierwszego i piątego odcinka), Jessica Chastain, Oscar Isaac, Daniel Bergman, M. Blair Breard.

hbo go seriale

Premiera miniserialu HBO Sceny z życia małżeńskiego (Scenes from a Marriage) odbędzie 13 września w HBO oraz HBO GO. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO premierowa emisja zaplanowana została równolegle z amerykańską, czyli 13 września o godz. 03:00, a następnie powtórzona o godzinie 20:10. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Serial liczy 5 odcinków.

Sceny z życia małżeńskiego – miniserial HBO

 

Opisy odcinków

 

Sceny z życia małżeńskiego, odcinek 1: ‘Innocence and Panic’

premiera w HBO i HBO GO: 13 września

Po intensywnym dniu pełnym napięć, refleksji i nieoczekiwanych wyznań, Mira i jej mąż Jonathan zmuszeni są stawić czoła konsekwencjom zaskakującej wiadomości.

 

Sceny z życia małżeńskiego, odcinek 2: ‘Poli’

premiera w HBO i HBO GO: 20 września

Mira wraca ze służbowego wyjazdu z druzgocącą wiadomością. Zarówno ona, jak i Jonathan muszą uporać się z wynikającymi z tego konsekwencjami.

 

Sceny z życia małżeńskiego, odcinek 3: ‘The Vale of Tears’

premiera w HBO i HBO GO: 27 września

Jonathan i Mira rozmawiają o tym, czego dowiedzieli się o sobie podczas ich separacji i postanawiają odnowić dawne kontakty, choć może to zaognić niezaleczone rany.

 

Sceny z życia małżeńskiego, odcinek 4: ‘The Illiterates’

premiera w HBO i HBO GO: 4 października

Jonathan i Mira ponownie się spotykają, aby porozmawiać o łączącej ich więzi, ale dowiadują się jedynie, co jest źródłem ich zwierzęcych instynktów.

 

Sceny z życia małżeńskiego, odcinek 4: ‘In the Middle of the Night, in a Dark House, Somewhere in the World’

premiera w HBO i HBO GO: 11 października

*Streszczenie piątego odcinka dostępne będzie wkrótce

 


 

Polecamy również

Netflix prezentuje nowe postaci z 5. sezonu „Domu z papieru”

Nowy Jork, epicentra, 11 września -> 2021 ½ – nowy serial dokumentalny HBO autorstwa Spike’a Lee zadebiutuje wkrótce w ofercie HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner