Premiery w ofercie Netflix Polska (02.02.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-Altered Carbon-bg4-s1-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Altered Carbon (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor

Po 250 latach zamrożenia więzień dostaje nowe ciało i szansę odzyskania wolności — w tym celu musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa.

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Laeta Kalogridis

Na podstawie znanej cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana. W roli głównej Joel Kinnaman („RoboCop”, „Dochodzenie”).Sezon 1: Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.


Odległa przyszłość. Ludzką świadomość można zamienić w postać cyfrową i przenieść z ciała do ciała. Laurens Bancroft (James Purefoy), najbogatszy człowiek na Ziemi, przywraca do życia byłego żołnierza elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), po 250 latach od jego śmierci, by ten zbadał sprawę usiłowania zabójstwa bogacza. W zamian Kovacs dostaje szansę na drugie życie w świecie, którego nie poznaje.


netflix-Luna Petunia Return to Amazia-s1-1
Luna Petunia: Return to Amazia / Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii (2018) – serial animowany, sezon 1 – dla każdego – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Luna Petunia powraca do magicznej Zachwytlandii, gdzie wspólnie z dotychczasowymi i nowymi przyjaciółmi dodaje wspomnienia do swojego albumu.

W rolach głównych: Ciara Alexys, Katie Griffin, Cory Doran
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (01.02.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (01.02.2018)


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...