Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (10.11.2018)

Facebooktwitter

netflix Dynasty S2[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę mają:

5 odcinek 2. sezonu Dynasty / Dynastia (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.2/10

Wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągnęła przed ekrany tysiące widzów. Zobacz, jak rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

W rolach głównych: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage

Sezon 1: Do rodziny wkrótce dołączy nowa osoba, a tymczasem klany Carringtonów i Colbych wciąż walczą o fortunę i życie swoich dzieci.

Sezon 2: Carringtonowie nie dają za wygraną i robią wszystko, by ich dynastia podniosła się z popiołów, które pozostały po ich spalonej rezydencji.

S2O5 – 5. Królowa Kielichów – 43 min

Na rodzinny obiad zostaje zaproszona wróżka, który przynosi złe wieści. Jeff i Culhane zawiązują zaskakującą więź. Fallon proponuje organizację imprezy rozwodowej.

Dynastia (zwiastun)
Rodziny tak bogate jak te dwie są przyzwyczajone, że dostają to, czego chcą. A tym razem chcą wojny — ze sobą nawzajem.


netflix Age of Tanks S1
Age of Tanks / Era czołgów (2017) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Serial dokumentalny opowiadający historię czołgów oraz omawiający ich wpływ na konflikty i geopolitykę od I wojny światowej do XXI wieku.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Seriale i programy historyczne, Dokumenty, Dokumenty o nauce i technologii, Dokumenty o tematyce historycznej, Dokumenty o tematyce militarnej


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte filmy:

3096 Tage / 3096 dni (2013)
film – 1g49m – można pobrać – 6/10 – polskie napisy i lektor

Historia austriackiej dziewczynki, która w wieku 10 lat została porwana przez sadystycznego gwałciciela, ale nigdy nie straciła wiary w ratunek.

Central Intelligence / Agent i pół (2016)
film – 1g47m – polskie napisy i lektor

Agent CIA nawiązuje kontakt z dawnym znajomym ze szkoły. Wspólnie będą starali się powstrzymać śmiertelny spisek wymierzony w amerykańskich tajnych agentów.

Draft Day / Ostatni gwizdek (2014)
film – 1g50m – można pobrać – 7,38/10 – polskie napisy i lektor

W pierwszy dzień draftu NFL Sonny Weaver, menedżer zespołu z Cleveland, dokonuje zaskakującego transferu, aby móc jako pierwszy wybrać nowego zawodnika.

Happily Married (2015)
film – 1g30m – 6/10 – polskie napisy

Życie weselnego kamerzysty, Heitora, wywraca się do góry nogami, gdy poznaje buntowniczą Penelope, która nie chce dopuścić do ślubu jej byłego kochanka z inną kobietą.

Need for Speed (2014)
film – 2g10m – 6,99/10 – polskie napisy i lektor

Kierowca rajdowy wychodzi z więzienia i od razu bierze udział w szalonym wyścigu, aby dopaść człowieka, przez którego niesłusznie trafił za kraty.

Neighbor For Sale / Na sprzedaż (2010)
film – 1g36m – można pobrać – 6,6/10 – polskie napisy i lektor

Przygnębiony alkoholik, który stracił żonę i pracę, sprzedaje swój dobytek na podwórkowej wyprzedaży, aby zerwać z przeszłością i zacząć wszystko od nowa.

Oldboy / Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013)
film – 1g43m – można pobrać – 7,02/10 – polskie napisy i lektor

Joe Doucett, który przez lata przetrzymywany był w niewoli, nagle odzyskuje wolność. Teraz jego jedynym celem jest znalezienie i ukaranie odpowiedzialnych za jego los.

The Purge: Election Year / Noc oczyszczenia: Czas wyboru (2016)
film – 1g48m – polskie napisy i lektor

Gdy kandydatka na prezydenta postuluje, by zrezygnować ze zwyczaju, który przez jedną noc w roku dopuszcza wszelką przemoc, sama staje się celem i musi walczyć o życie.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner