Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (09.11.2018)

Facebooktwitter

netflix-Dobre-MiejsceZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

7 odcinek 3. sezonu The Good Place / Dobre Miejsce (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

W rolach głównych: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper
Obsada: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’Arcy Carden, Manny Jacinto
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Dziwaczne, Błyskotliwe
Twórca: Michael Schur

W tym niebiańskim serialu komediowym, który zdobył nagrodę Critics’ Choice, występują Kristen Bell i Ted Danson.

 

Sezon 1: Eleanor Shellstrop była za życia złą osobą, ale po śmierci niespodziewanie trafiła do dobrego miejsca. Teraz musi udowodnić, że dobrze trafiła.

Sezon 2: Eleanor w ostatnim sezonie poznała szokującą prawdę o Dobrym Miejscu. Teraz musi zapomnieć o tym, co się wydarzyło, i zacząć swoje życie po śmierci na nowo.

Sezon 3: Dzięki reinkarnacji Eleanor i jej przyjaciele wracają na Ziemię. Mają teraz kolejną szansę na podjęcie decyzji, które pozwolą im się znaleźć w Dobrym Miejscu.

S3O7 – 7. Marnowanie wolnej woli – 22 min

netflix the good place S3E7

Eleanor prosi Michaela, by pomógł jej odświeżyć zapomniane momenty z życia po życiu. Pozwala jej to lepiej poznać motywacje, którymi się kierowała.


netflix Treehouse Detectives s2
2. sezon Treehouse Detectives / Detektywi z domku na drzewie (2018) | serial animowany dla dzieci, sezon 1-2 | dla każdego | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.7/10

Rodzeństwo detektywów zawsze chętnie pomaga przyjaciołom. Toby i Teri wykorzystują wskazówki i interpretują fakty, by odkryć wszystkie tajemnice swojego podwórka.

W rolach głównych: Brody Allen, Jenna Davis, Ryan Bartley
Obsada: Brody Allen, Jenna Davis, Ryan Bartley, Philece Sampler, Leigh Kelly, Abby Trott
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Edukacyjne dla dzieci
Kategorie: Pogodne

Sezon 1: Rodzeństwo detektywów, Toby i Teri, bada wszystkie ślady, fakty i tropy, aby odkryć tajemnice swojego lasku i pomóc innym zwierzątkom rozwiązać ich problemy.

Sezon 2: Mali detektywi Toby i Teri wracają do pracy! Rozwiązują nowe sprawy, pomagają innym, wykazują się odwagą i zadają ważne pytania o otaczający ich świat.

Detektywi z domku na drzewie: Sezon 2 (zwiastun)
Rodzeństwo detektywów — Toby i Teri — powraca, by zmierzyć się z nowymi zagadkami. Podążaj za wskazówkami, połącz fakty i wyjaśnij tajemnicę!

 

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (09.11.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner