Netflix Polska: Oficjalny zwiastun serialu „Bridgertonowie”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.6]

Netflix seriale

Netflix Polska prezentuje finalny zwiastun Bridgertonów, pierwszego serialu od studia Shondaland wyprodukowanego dla Netflix,

Inspirowany bestsellerowymi powieściami serial śledzi losy Daphne Bridgerton, najstarszej córki wywodzącej się z wpływowej rodziny Bridgerton, która debiutuje w kręgach towarzyskich Londynu czasów regencji.

Zakochaj się w tym zabawnym, uwodzicielskim i skandalicznym serialu Chrisa Van Dusena już 25 grudnia 2020r tylko na Netflix.

O serialu
Śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji.  Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

Bridgertonowie to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć. W obsadzie poza Phoebe Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews. Serial jest inspirowany  bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn.

Bridgertonowie | Oficjalny zwiastun

 


 

Polecamy również

Netflix Polska: Finałowy zwiastun filmu „Niebo o północy” w reżyserii George’a Clooneya

Rok wielu emocji, czyli co Polacy oglądali na Netflix w 2020r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...