The Umbrella Academy — sezon 2 | Oficjalna zapowiedź premiery od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska udostępnił dziś oficjalną zapowiedź premiery 2. sezonu serialu The Umbrella Academy.

1 października 1989 roku na świat przyszło siedem niezwykłych istot. Wszystkie powracają 31 lipca 2020 roku. Sezon 2 serialu „The Umbrella Academy” zadebiutuje już 31 lipca, tylko na Netflix i będzie liczył 10 odcinków.

O serialu

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. Serial na zlecenie Netflix został wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Jego producentami wykonawczym są Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”) oraz Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bá.


The Umbrella Academy (2019) | serial | 16+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie.

Opis Netflix: Gdy obdarzone niezwykłymi mocami rodzeństwo spotyka się ponownie po śmierci ojca, na jaw wychodzą szokujące rodzinne sekrety. Okazuje się też, że ludzkości grozi zagłada.

Serial na podstawie komiksów autorstwa Gerarda Waya z gwiazdorską obsadą (m.in. Ellen Page i Mary J. Blige).

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zagmatwane, O nietypowej tematyce, Dziwaczne, Fantazyjne

 

The Umbrella Academy: Sezon 1 (zwiastun)
Uzdolnione rodzeństwo Hargreeves zostało wychowane na superbohaterów. Teraz jako dorośli wspólnie starają się powstrzymać apokalipsę. Na podstawie komiksów Gerarda Waya.

#zostanwdomu


Polecamy również

Aktualizacje oferty Netflix Polska – finałowe odcinki serialu „Ostatni taniec”

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Na ringu z rodziną” i „Aurora”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner