Aktualizacje oferty Netflix Polska – finałowe odcinki serialu „Ostatni taniec”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o finałowe odcinki serialu o karierze Michaela Jordana Ostatni taniec. Jeden film został przeznaczony do usunięcia z oferty w dniu 25 maja 2020r.

Dzisiejsze nowości

odcinki 9 i 10 serialu The Last Dance / Ostatni taniec (2020) | serial | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Serial dokumentalny o karierze Michaela Jordana i legendarnej drużynie Chicago Bulls z lat 90. Zawiera niepublikowane dotąd nagrania z sezonu 1997–1998.

UHD, 4K

Sezon 1.: 10 odcinków, pierwsze 2 od 20.04.2020 – Serial dokumentalny o karierze Michaela Jordana i legendarnej drużynie Chicago Bulls z lat 90. Zawiera niepublikowane dotąd nagrania z sezonu 1997–1998.

Kolejne dwa odcinki będą trafiać do oferty co tydzień, w poniedziałek.

W rolach głównych: Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman

Gatunki: Dokumenty społeczno-kulturowe, Sportowe filmy dokumentalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne
Kategorie: Pogodny, Emocjonujący

Jesienią 1997 r. Michael Jordan i Chicago Bulls stanęli do walki o szósty w ciągu minionych ośmiu lat tytuł mistrza NBA. Niezależnie od zupełnie wyjątkowych osiągnięć Jordana na przestrzeni 13 lat od jego sensacyjnego debiutu „ostatni taniec” — które to określenie spopularyzował trener Phil Jackson — będzie się odbywał w cieniu napięć z kierownictwem klubu i przemożnego poczucia, że to naprawdę ostatnia okazja, aby zobaczyć w pełnej krasie największego koszykarza wszech czasów i jego niezwykłych kolegów z drużyny.


Film dostępny tylko do 24 maja 2020r

Call Me by Your Name / Tamte dni, tamte noce (2017)
film – 2g11m – polskie napisy i lektorLato 1983 r. na włoskiej prowincji. Siedemnastoletni Elio nawiązuje silną więź z Oliverem, charyzmatycznym asystentem swojego ojca.

James Ivory dostała za ten film Oscara za scenariusz adaptowany, a Timothée Chalamet był nominowany za rolę główną.

 

W rolach głównych: Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg

Gatunki: Filmy o tematyce LGBTQ, Filmy na podstawie literatury, Filmy włoskie, Dramaty, Dramaty romantyczne, Kino niezależne, Filmy romantyczne, Niezależne filmy romantyczne
Kategorie: Oszczędny w środkach, Romantyczny

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Na ringu z rodziną” i „Aurora”

„Zakłamane życie dorosłych”, najnowsza powieść Eleny Ferrante, zostanie przeniesiona na ekran jako serial oryginalny Netflix we współpracy z Fandango

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner