Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 1 września 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe odcinki seriali:

10. sezon  Archer (2009) | serial animowany dla dorosłych, sezon 1-9 | 16+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.7/10

Opis Netflix: Elegancki i do bólu uprzejmy Archer może i ma najfajniejsze gadżety, ale nie umie się dogadać z matką, która na nieszczęście jest również jego szefową.

W rolach głównych: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash
Twórcy: Adam Reed

Ten prześmiewczy serial zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego programu animowanego.

 

Sezon 1: Bohaterskie akcje wygadanego superszpiega Sterlinga Archera w komedii animowanej, której akcja rozgrywa się w środowisku międzynarodowych szpiegów.

Sezon 2: Superszpieg i erotoman Sterling Archer, u którego zdiagnozowano raka sutka, dalej pracuje dla międzynarodowej agencji szpiegowskiej i swojej nie do końca lojalnej załogi.

Sezon 3: W trzecim sezonie animowanej satyry szpiegowskiej Archer i jego współpracownicy zostają porwani przez piratów i wypuszczają z rąk terrorystę.

Sezon 4: Pechowi szpiedzy muszą uciekać z międzynarodowej stacji kosmicznej, uwolniwszy się z rąk bandytów, którzy ich tam zwabili.

Sezon 5: W animowanym świecie tajnych agentów prym wiedzie Sterling Archer, któremu pomaga apodyktyczna matka i szefowa agencji, Malory Archer.

Sezon 6: W sezonie 6. Archer udaje się do Strefy 51, łapie Barry’ego Dylana, schodzi się z Laną i zostaje zmniejszony, aby uratować życie pewnego naukowca.

Sezon 7: Archer trafia do Los Angeles i zakłada tam biuro detektywistyczne. Wraz z zespołem wkracza w świat tajemnic Hollywoodu, śmiertelnie groźnych spisków i gorących romansów.

Sezon 8: Pogrążony w śpiączce Archer zostaje gwiazdą mrocznej detektywistycznej sagi. W Los Angeles z 1947 roku musi pomścić morderstwo bliskiego przyjaciela.

Sezon 9: W obliczu zagrożenia drugą wojną światową Archer i jego wesoła drużyna zostają wysłani na wyspę, gdzie ruchome piaski i kanibale to normalka.

Sezon 10: Witamy w roku 1999. Czas na retrofuturystyczną podróż do najmroczniejszych zakamarków kosmosu w towarzystwie najmniej kompetentnej załogi we wszechświecie.

 

 

Gatunki: Sitcomy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Programy i seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Udawana powaga, Sprośne, Błyskotliwe, Brutalne

Obsada: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Adam Reed, Lucky Yates


3. sezon Moving Art (2014) | serial, sezon 1-3 | dla każdego | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | brak dialogów

Opis Netflix: Reżyser Louie Schwartzberg pokazuje nam piękno oceanów, lasów, pustyń i kwiatów. Czas się wygodnie rozsiąść i zachwycić dziełami Matki Natury.

Twórcy: Louie Schwartzberg

Sezon 1: 6 odcinków – Reżyser Louie Schwartzberg pokazuje nam piękno oceanów, lasów, pustyń i kwiatów. Czas się wygodnie rozsiąść i zachwycić dziełami Matki Natury.

Sezon 2: 7 odcinków – Kolejna odsłona wypełnionego zapierającymi dech w piersiach zdjęciami serialu zabierze nas w podróż po krajobrazach Angkor Wat, Islandii, Afryki oraz Wysp Galapagos.

Sezon 3: 6 odcinków – Zachwyć się najbardziej efektownymi miejscami na Ziemi. W tym sezonie prezentujemy m.in. Nową Zelandię, San Francisco i Wybrzeże Amalfitańskie.

Gatunki: Amerykańskie seriale i programy

HDR i Dolby Vision dostępne dopiero od 3. sezonu.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...