Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 1 września 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na wrzesień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy.

Ralph Demolka w internecie / RALPH BREAKS THE INTERNET (2018) | film animowany, komedia | 108m | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.1/10

Ralph, czarny charakter z gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają w podróż po Internecie w poszukiwaniu części zamiennej, która mogłaby uratować grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się na pomoc jego mieszkańców – w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss, który jest głównym algorytmem i trzonem popularnej strony “BuzzzTube” oraz pochodzącego z onlinowej gry “Slaughter Race” Shanka. Kontynuacja filmowego hitu dla najmłodszych o przygodach charyzmatycznego Ralpha. Reżyserii obrazu podjął się duet twórczy – Phil Johnston (Flightless Birds) oraz zdobywca Nagrody Akademii Rich Moore (Zwierzogród). Produkcja zdobyła nominację do Oscara w kategorii “najlepszy długometrażowy film animowany”. Swoich głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m.in. Jolanta Fraszyńska, Olaf Lubaszenko oraz Edyta Olszówka.

Reżyseria: Phil Johnston, Rich Moore
Obsada: John C. Reilly, Sarah Silverman, Gal Gadot, Taraji P. Henson, Jack Mcbrayer
Kraj: USAPrzedszkolanka / THE KINDERGARTEN TEACHER (2018) | film, dramat | 93m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Lisa (Maggie Gyllenhaal) jest mężatką i matką po czterdziestce, która czuje, że w jej życiu coś poszło nie tak. Kobieta jest niespełnioną artystką i uważa, że zaprzepaściła swój talent. Pewnego dnia przedszkolanka przypadkiem odkrywa niezwykły talent literacki u jednego z pięcioletnich uczniów. Zdeterminowana postanawia zrobić wszystko, żeby chłopiec zaczął rozwijać swoje umiejętności. Jej zaangażowanie szybko jednak przeradza się niebezpieczną obsesję. Dramat obyczajowy, którego główna bohaterka zmaga się z demonami przeszłości i niespełnionymi ambicjami. Z czasem jej niezdrowe emocje zaczynają się wymykać spod kontroli. Reżyserką obrazu jest Sara Colangelo, która z wyczuciem buduje fabułę i dozuje napięcie. W obsadzie tego brytyjskiego filmu pojawiają się znana z serialu HBO Kroniki Times Square Maggie Gyllenhaal (nominacja do Oscara za rolę w Szalone serce), Parker Sevak, Rosa Salazar (Alita: Battle Angel), Anna Baryshnikov (Manchester by the Sea) oraz laureat Złotego Globu Gael García Bernal (serial Mozart in the Jungle).

Reżyseria: Sara Colangelo
Obsada: Rosa Salazar, Parker Sevak, Gael García Bernal, Maggie Gyllenhaal, Anna Baryshnikov
Kraj: USA


Drżenia / TREMORS (2018) | film, dramat, krótkometrażowy | 21m | 12+ | polska produkcja

Wyobraź sobie, że jesteś w lesie, jest ciemno, cicho, zupełnie nie pamiętasz dlaczego tam się znalazłeś. Bardzo chcesz stamtąd wyjść, ale nagle słyszysz obok siebie wycie. Coś biegnie w twoją stronę i czegoś szuka, a ty siedzisz w miejscu. Nie ruszasz się, bo nie chcesz, żeby Cię zauważyło. Nagle – obok w mroku pojawia się wilk, a za nim drugi i trzeci, otaczają Cię. Co robisz?

Reżyseria: Dawid Bodzak
Obsada: Natan Berkowicz, Tomasz “gonzi” Haładaj, Sara Celler-Jezierska, Dorota Kielkowicz, Wiktor Korneluk, Ryszard Kluge, Jolanta Olszewska
Kraj: Polska


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner