Premiery w ofercie HBO GO Polska – 20 czerwiec 2019

Facebooktwitter

hbo go THE HANDMAIDS TALE
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe odcinki seriali:

5 odcinek 3. sezonu Opowieść podręcznej / THE HANDMAID’S TALE (2019) | serial, sezon 1-3, dramat, science fiction | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Adaptacja klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową.

Trzeci sezon koncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka” W serialu występują: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller. Producentami wykonawczymi serialu są Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

S3O5 – Odcinek 5 – 48m

hbo go THE HANDMAIDS TALE S3E5

Obsada: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Max Minghella, Amanda Brugel
Kraj: USA


hbo go krypton S2
drugi odcinek 2. sezonu Krypton (2019) | serial, sezon 1-2, dramat | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.1/10

Drugi sezon serialu śledzącego losy przodka Supermena, którego ród został wyklęty i zhańbiony. Bohater walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą.

Krypton. Seg-El (Cameron Cuffe) jest legendarnym dziadkiem Supermana, który musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swoich dzieci i wnuków. Krypton pogrąża się w chaosie, a ród El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę. Drugi sezon serialu, który śledzi losy przodka Supermena, jednego z najbardziej znanych w historii bohaterów komiksów. Akcja produkcji toczy się kilka dekad przed narodzinami Człowieka ze Stali, a jej pomysłodawcami byli laureat nagrody Saturna David S. Goyer (Batman – Początek) oraz Damian Kindler (serial Gwiezdne wrota). W rolę głównego bohatera wciela się Cameron Cuffe (Boska Florence). Obok niego w obsadzie znaleźli się Georgina Campbell (Król Artur: Legenda miecza), Shaun Sipos (Oszukać przeznaczenie 2), Elliot Cowan (Aleksander) oraz Ann Ogbomo (Wonder Woman).
Reżyseria

S2O2 – Odcinek 2 – 40m

hbo go Krypton S2E2

Obsada: Cameron Cuffe , Georgina Campbell , Shaun Sipos , Ann Ogbomo , Aaron Pierre
Kraj: USA


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na lipiec 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Netflix: Zapowiedź miesiąca premiery 2. sezonu serialu „Szkoła dla elity”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner