Czerwiec 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Facebooktwitter

Venom
[ AKTUALIZACJE ] Czerwiec w HBO GO zapowiada się naprawdę gorąco. Miesiąc będzie pełen premier zarówno serialowych, jak i filmowych.

Z nowymi, wyczekiwanymi sezonami powracają Wielkie kłamstewka – kontynuacja nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu HBO o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach, a także Opowieść podręcznej, czyli serial z Elisabeth Moss w roli głównej o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy.

Opowieść podręcznej 3

Nie zabraknie też całkiem nowych tytułów, jak Euforia – opowieść o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie, w którym jedną z główny ról gra Zendaya, Los Espookys, czyli perypetie grupy przyjaciół, którzy swoje zamiłowanie horrorów postanawiają przekuć w nietypowy biznes, Jett – serial Cinemax o światowej klasy złodziejce Daisy “Jett” Kowalski granej przez Carlę Gugino czy Miasto na wzgórzu z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról o prokuratorze okręgowym, który zawiera sojusz ze skorumpowanym byłym agentem FBI. Dla fanów komiksów zaplanowana została premiera serialu Doom Patrol o grupie superbohaterów z uniwersum DC oraz Krypton II, czyli kontynuacja historii o dziadku Supermana, a dla miłośników historii kryminalnych Blindspot: Mapa zbrodni III  oraz Ogród z brązu II. Premierę będzie miał też finałowy, dwunasty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego opowiadającego o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych – Teoria wielkiego podrywu.

Los Espookys

Doom Patrol

W tym miesiącu do serwisu HBO GO dodane zostaną także dwa sezony serialu Legion o pacjencie szpitala psychiatrycznego, który odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce, a także trzy sezony serialu Mr. Robot, w którym Rami Malek występuje jako programista zrekrutowany przez planującą światową rewolucję grupę hakerską.

Krypton 2

Miasto na wzgórzu

Czerwiec w HBO GO to także premiery filmowe. Miesiąc zacznie się od premiery filmu Deadwood, będącego kontynuacją serialu HBO o tym samym tytule – bohaterowie spotykają się po dziesięciu latach, aby zmierzyć się z przeznaczeniem. Widzowie zobaczą też Toma Hardy’ego w filmie Venom jako mężczyznę, który za sprawą swojego symbiota otrzymuje nieprawdopodobną moc, oraz najnowszy film Janusza Kondratiuka opowiadający o skomplikowanej relacji dwóch braci – Jak pies z kotem z Robertem Więckiewiczem, Olgierdem Łukaszewiczem, Bożeną Stachurą i Aleksandrą Konieczną.

Jak pies z kotem

Dla amatorów filmów dokumentalnych przygotowane zostały premiery kilku tytułów, wśród których będzie m.in. debiutujący na festiwalu w Cannes dokument HBO, w którym twórcy przedstawiają nowe, nieznane szerzej rozwiązania, które mogą spowolnić eskalację kryzysu klimatycznego – Lód płonie. Producentem i narratorem filmu jest Leonardo DiCaprio. Inny dokumentem będzie W imię sprawiedliwości: Walka Bryana Stevensona o równouprawnienie – film przedstawiający sylwetkę prawnika, który przez ponad trzy dekady walczył o wyeliminowanie dyskryminacji rasowej w Alabamie.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 250 seriali.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner