Netflix: Zapowiedź miesiąca premiery 2. sezonu serialu “Szkoła dla elity”

Facebooktwitter

netflix Elite S1
Netflix: Dobrze słyszeliście! „Szkoła dla elity” powraca z 2. sezonem już we wrześniu 2019r. Tylko na Netflix.

Drugi sezon serialu “Szkoła dla elity” już we wrześniu na Netflix!

Dzisiaj zaczynają się wakacje, ale już we wrześniu robimy back to school i to nie byle gdzie, bo do samej Las Encinas, czyli “Szkoły dla elity”. W krótkim video główni bohaterowie hiszpańskiego Netflix Original zapowiadają swój powrót!

O serialu

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

Scenariusz do serialu napisał Carlos Montera (autor scenariusza do Krawcowej z Madrytu oraz twórca serialu Física o química) i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali Geneza i La chica de ayer oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu Los Protegidos).

Za produkcję drugiego sezonu ponownie odpowiada Zeta Audiovisual (Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę).


Szkoła dla elity / Elite (2018) | serial, sezon 1, 8 odcinków |16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix 1: Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii.

Opis Netflix 2: Do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Wskutek ich tarć z bogatszymi uczniami dochodzi do morderstwa.

W rolach głównych: Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza
Twórcy: Carlos Montero, Darío Madrona

Jaime Lorente („Nano”), María Pedraza („Marina”) i Miguel Herrán („Christian”) grali także w serialu „Dom z papieru”.

 

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Seriale i programy hiszpańskie, Seriale sensacyjne, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne
Kategorie: Trzymające w napięciu

Obsada: Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Jaime Lorente, Álvaro Rico, Arón Piper, Mina El Hammani, Ester Expósito, Omar Ayuso


Czytaj również:

Telewizory z 2019 r. zapewniające najlepszą jakość korzystania z serwisu Netflix

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 19 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...